Sháníte kvalitní elektronářadí?

Rozhodli jste, že se budete naplno věnovat svému řemeslu nebo se stanete hodinovým manželem? Po domácích kutilech je stále větší poptávka, což mnohé poptávkové servery dokazují a zájem o ně bude pravděpodobně i nadále stoupat. Kromě zařizování potřebných formalit na úřadě, vás také čeká pořizování potřebného nářadí pro svou práci. Pokud budete chtít provádět své zakázky efektivně, rychle a skvěle, investujte do nářadí s nadstandardní kvalitou, které vám dlouho vydrží i při nadměrné zátěži. Přesně takové nářadí nabízí značka Stanley Fatmax, která působí na trhu s nářadím již 175 let.

Kvalita a bezpečnost především

Stanley Fatmax patří k naprosté špičce ve svém oboru. Vždy naslouchají požadavkům a připomínkám svých zákazníků a na jejich základě ve vývojovém centru se snaží odborníci přijít s lepším řešením, což se jim téměř vždy povede. Příkladem může být připomínka řemeslníků, která se týkala laserového paprsku. Červený laserový paprsek skvěle fungoval a zaměřoval při měření pouze v interiérech, ovšem při měření venku byla jeho viditelnost velice špatná. Společnost Stanley Fatmax tak přišla s inovací v podobě zeleného paprsku, který je skvěle viditelný i v ostrém slunečním světle při měření v exteriéru.

Elektronářadí Stanley Fatmax

Elektronářadí Stanley Fatmax patří k naprosté špičce mezi profesionálními řemeslníky a stejnou kvalitu na svém nářadí stále více požadují také domácí kutilové, kteří se již nespokojí s nářadím z hypermarketů. Stále více zvyšující se požadavky řemeslníků na kvalitu a dlouhou životnost se daří společnosti Stanley Fatmax plnit za přijatelné ceny.

Ostatní sortiment

Kromě kvalitního elektronářadí naleznete v nabídce společnosti špičkové ruční nářadí, mnoho příslušenství k elektronářadí a k ručnímu nářadí, úložné systémy a laserovou techniku.