Poznejte levné jednorázové plenky Dada a jejich přednosti

Jste čerstvými rodiči a zatím jste nenašli jednorázové plenky pro vaše miminko, s nimiž byste byli plně spokojeni? Je smutné, že nám i drahé plenky umí připravit nemilé překvapení v podobě pročůrání se miminka, přestože jsme měnili plenku před dvěma hodinami, nebo jejím protřením, uvolněním se atd. To se vám nestane v případě, že dítku pořídíte jednorázové dětské plenky DADA.


 

Plenky a plenkové kalhotky Dada

Dětské jednorázové plenky Dada se vyrábí primárně pro polský trh, ovšem i u nás a v dalších zemích se těší velké oblibě. Tu si získaly příznivou cenou, vysokou kvalitou, hezkým vzhledem, spolehlivostí, šetrností k dětské pokožce a dalšími důležitými vlastnostmi. Už se vám nestane, že dítku budete muset plenku upravovat, protože běhá a dovádí po bytě. Stejně tak nebude plena po hodině, dvou přeplněná a „řvát“ po výměně.

Volit můžete ze třech sérií. Dada extra soft 4 a další velikosti, Dada extra care a Dada pure care. Nechybí ani vlhčené kapesníky, které velmi usnadňují přebalování, ale i běžný život s dětmi. 

Pro větší děti pak můžete zvolit plenkové kalhotky Dada pants, které jsou skvělé v tom, že je děti lehce sundají a zase obléknou. Když se učí chodit na nočník nebo toaletu, případná nehoda nebude pro nikoho nepříjemnou. Díky ukazateli vlhkosti snadno poznáte, že je plenku nutné vyměnit. 

Plenky pro novorozence

Pro nejmenší děti jsou určeny Dada plenky 1, které jsou určeny pro váhovou kategorii dětí 2 – 5 kg. Kupříkladu plenek Dada extra care vel. 1 je v balení 26 ks a cena je aktuálně 85 Kč.

Levné plenky Dada koupíte na Kupplenky.cz. Tyto k dětské pokožce šetrné, výborně savé, na svém místě držící a příjemné na dotek plenky, si zamilujete jak vy, rodiče, tak vaše děti.

Na první nákup v e-shopu Kupplenky.cz můžete získat slevu 50 Kč, časté jsou tady i nejrůznější slevy a akce. Vyplatí se také kupovat ekonomická větší balení plenek, s nimiž vás nákup vyjde ještě výhodněji.