Pánské boty na vysokém podpatku Dopham’s

Chybí vám několik centimetrů k vysněné výšce? Sice už se vám nepodaří povyrůst, ale řešení tu přece jen je. Pánské boty s vyšším podpatkem vám umožní vyrůst během chvilky až o sedm centimetrů. Navíc pohodlně! Nečeká vás žádné balancování na podpatcích a navíc, budete o tom vědět jen vy sami. Boty Dopham’s si získaly srdce gentlemanů po celém světě.

Pánské boty se skrytým podpatkem

Tajemství, které si střeží gentlemani po celém světě. Chybí jim sice několik centimetrů do vysněné výšky, ale o co se nepostarala genetika, to hravě doženou pánské boty se skrytým podpatkem. V nabídce značky Dopham’s najdete nejen  společenské boty, ale také tenisky s podpatkem a farmářské boty. Jedna jediná značka, která vás vybaví na společenský život v průběhu celého kalendářního roku. Od plesů přes procházky jarním městem až po každodenní kancelářský život.

V čem je ukryté kouzlo? Boty mají přirozený podpatek, stejně jako běžné společenské pánské boty. K tomu je v nich zabudovaný skrytý široký klín, který navíc přidává několik dalších centimetrů. Klín není vidět a obuté boty vypadají stejně jako kterékoliv jiné. Nikdo nic nepozná. Záleží na vás, zda si své tajemství necháte pro sebe.

Cedrový napínák do bot pro dlouhou životnost

Společenské boty Dopham’s jsou vyrobeny z kvalitní a pevné kůže, která je sama o sobě luxusním zbožím. Aby boty vydržely dlouho pěkné, je potřeba o ně správně pečovat. K tomu slouží nejen vhodné přípravky pro péči o obuv, ale také cedrové napínáky do bot.

Kvalitní cedrový napínák do bot by neměl chybět v botníku žádného gentlemana. Boty byste měli odložit mezi každým nošením vždy nejméně na dvacet čtyři hodin a nechat je odpočinout. Co může cedrový napínák do bot nabídnout?

  • Přirozená absorpce vlhkosti – cedrové dřevo je známé svými přirozenými vlastnostmi absorpce vlhkosti. Použitím cedrových napínáků do bot můžete efektivně eliminovat nadměrnou vlhkost, která by mohla poškodit váš oblíbený pár kožených bot. Tato vlastnost také pomáhá předcházet vzniku nepříjemného zápachu.
  • Udržuje tvar obuvi – díky cedrovým napínákům do bot můžete udržovat původní tvar svých kožených bot. Napínáky pomáhají předcházet deformaci a vráskám na koženém povrchu bot.
  • Přírodní dezinfekce – cedrové dřevo obsahuje přírodní oleje s dezinfekčními vlastnostmi, které mohou pomoci eliminovat bakterie a plísně. Tím nejenže zlepšíte hygienu svých bot, ale také prodloužíte životnost materiálu a zároveň ochráníte své nohy před nepříjemnými infekcemi.
  • Svěží vůně obuvi – cedrové dřevo má také příjemnou vůni, která se postará o případné nepříjemné pachy ve vaší obuvi.

Už víte, že je cedrový napínák do bot nezbytností? Více vám řekne náš článek jak pečovat o kožené boty. Boty Dopham’s můžete darovat i jako dárek. Neodhadnete velikost? U perfektně padnoucích kožených bot je to těžké. Řešením je dárkový voucher, s kterým nešlápnete vedle.