Objevte 12 kroků ke štěstí

Existuje návod na to, jak být šťastný? Asi nikoliv, jeho vynálezce by jistě dostal Nobelovu cenu. Univerzální návod na štěstí není, protože každý, kromě zdraví, potřebuje ke štěstí něco jiného. Spousta z nás ale vnímá štěstí jako něco, co se stane. Něco velkého, co změní náš život. Což není tak úplně pravda. Ani výhra v jackpotu nám nezaručí, že budeme šťastní. Štěstí je totiž pocit spokojenosti, vnitřního míru, vyrovnání se sám se sebou, Štěstí bychom měli opravdu nalézt sami v sobě, to není jen vágní pojem. Ale jak to udělat? To je velmi obtížné, ovšem nikoli nemožné.

Jak na to nám poradí kniha „12 kroků ke štěstí.“ Napsala ji koučka neuro-lingvistického programování, metody, díky níž můžeme natrénovat pozitivní pohled na svět, na sebe samého. Metody, která nás naučí být spokojený, optimistický – být šťastný. Kniha je doplněna praktickými cvičeními, na kterých si lze vyzkoušet a následně ověřit, jak metoda funguje. Tak pojďme být šťastní!

Náš tip pro milovníky čtení a šachů – hledáte inspiraci na váš příští šachový turnaj? Pomůže vám šachová literatura, kde najdete nové tipy a triky, jak porazit svého soupeře.