Po kterých kobercích sáhnout, když chceme oživit nebo ozvláštnit interiér?

Cítíte, že je potřeba u vás doma trochu rozproudit atmosféru? Máte pocit, že žijete v bytě či domě, který je příliš usedlý a doslova volá po vzpruze? Pak vězte, že není nutné hned činit stavební úpravy, kupovat nákladný nábytek v podobě sedačky, nebo třeba všude nově malovat. Mnohdy postačí nový koberec. Jen vybrat správně…

Vsaďte na kulatý kusový koberec

Klasikou mezi koberci jsou obdélníkové modely. Proč nezvolit koberec kusový kulatý, který je krásný a zároveň zajímavější? Třeba dětský kusový koberec Petit Bunny grey kulatý, který rozjasní každý dětský pokoj a hodí se jak do „království“ malých holčiček, tak i ke klukům.

Velmi zajímavý je kusový koberec Tikko kulatý, který je tmavě šedý s oranžovými pruhy uprostřed. Zajímavý, neotřelý, pro milovníky geometrických tvarů jako stvořený. Oživí obývák, kuchyni, vstupní halu i pracovnu. I do studentského pokoje lze použít. Vybrat si jej můžete hned ve třech průměrech, a to 100 cm, 133 cm a 160 cm.

Na webové stránce https://www.vopi.cz/kusovy-cerveny-koberec-eton.html najdete kusový červený koberec Eton. Červená je pro oživení místnosti výborná. Stejně tak sytě zelená, oranžová, nebo třeba žlutá či růžová. Eton lze objednat v mnoha barevných variantách, ale i v mnoha tvarech. Nejen obdélník, čtverec, kruh, ale i srdce, ovál, půlkruh, elipsa, kytka nebo jiný tvar.

Kulatý koberec plný cest, parkovišť, budov i pozemků

Dětem můžete dětský pokojík rozveselit s pomocí dětského koberce se silnicemi. Kluci si po nich mohou jezdit s malými autíčky, které má zpravidla doma každý malý závodník. Jde o kulatý koberec s různými průměry, anebo obdélníkový či čtvercový koberec Vopi city 140 x 200 cm. Velmi lehce a dobře se udržují, stačí vlažná voda a mýdlo nebo prací prášek. Díky konfigurátoru si můžete koberec Vopi navrhnout v libovolné barvě, rozměru i tvaru.

Podívejte se na českého výrobce koberců Vopi.cz a vyberte si krásné, kvalitní kulaté nebo živé koberce za rozumné ceny. Budete mile překvapeni.