Montovaná sportovní hala pro sport bez omezení

Nelepším, nejjednodušším a nejlevnějším řešením krytého sportoviště jsou pro sportovní kluby, města či obce montované sportovní haly. Vyrábí a montuje je společnost Polak.cz, která má s tímto produktem dlouholeté zkušenosti.

Postavila již desítky hal, které si jejich provozovatelé i samotní sportovci pochvalují hlavně proto, že mohou svůj sport provozovat po celý rok bez ohledu na počasí a venkovní teploty. Své sportoviště mají neustále připravené a kdykoliv k dispozici. Montované sportovní haly jsou určeny především pro typicky sálové sporty jako je volejbal, basketbal, futsal, florbal, badmington. Můžete si však objednat i větší rozměr, který umožní hrát i fotbal. Další variantou je zastřešení již stávajícího sportoviště, kurtu či dokonce ledové plochy.

 

Proč dát přednost montované sportovní hale

Oproti klasickým zděným halám má montovaná sportovní hala řadu výhod, ke kterým patří:

  • nízké pořizovací náklady, jednoduchost a rychlost výstavby
  • minimální provozní náklady, neboť nevyžadují žádnou náročnou údržbu a přesto mají dlouhou životnost
  • jednoduchost montáže i demontáže umožňuje přemístění haly na jiné místo
  • možnost rozšíření či propojení s jinou budovou a přistavění zázemí
  • postavení haly na klíč i podle požadavků a zadání zákazníka
  • možnost objednání doplňků a zvláštních prvků v podobě zateplovacích systémů, odvětrávání, umělého osvětlení a dalších.

Další výhody

Jednoduchost a rychlost postavení montované haly je dána m.j. tím, že nejsou potřeba žádné složité zemní práce ani budování pevných základů. Montovaná sportovní hala je postavena v řádu několika týdnů. Stejně rychle ji lze i demontovat, což je výhodou při nutnosti jejího přemístění na jiný pozemek. Společnost Polak.cz nabízí sportovním klubům, městům a obcím také zastřešení stávajících sportovišť, jako jsou například tenisové či volejbalové kurty, ale také kluziště, které může sloužit jak hokejistům, tak široké veřejnosti k bruslení. Provozovatelé montovaných sportovních hal si mohou také objednat přistavění zázemí v podobě šaten, ubytovny či restaurace, případně halu jednoduše propojit s přilehlou budovou. Kompletní informace naleznete na http://www.haly-polak.cz/cs/sportovni-haly-1.html