Ozdobte se v zimě dřevěnými šperky laděnými do modra

Že jsou dřevěné šperky evergreenem, který snad nikdy nevyjde z módy, je poměrně známé. Je věčná škoda, že se v našich šperkovnicích objevují poměrně málo. Přitom je k dostání nejen mnoho dřevěných šperků přírodních, ale také barevně ozdobených, např. laděných domodra, dozelena, dožluta a jiných barev. Mnohé krásné a kvalitní dřevěné šperky pro ženy, děti, nebo také dřevěné motýlky k obleku pro muže, nabízí Amadea.cz.

Dřevěné šperky pro každou zákaznici

V e-shopu Amadea.cz vědí, že mají ženy vytříbený vkus a jak se říká, sto lidí, sto chutí. Proto je nabídka obrovská, vyberete si z mnoha náušnic, přívěsků, broží, náramků… Radost můžete udělat i holčičkám, pro které jsou zde speciální dětské šperky.

Teď v zimě můžete zazářit např. náušnicemi ze dřeva, které jsou zbarveny do modrých odstínů. Příkladem jsou dřevěné náušnice list – modré, 3 cm, dřevěné náušnice vlk, 4 cm nebo třeba na krk zvolit dřevěný přívěsek list s rozměry 6 x 3,5 cm, který je laděn do modré i vínové a žluté barvy.

Vždy se jedná o české výrobky, které stojí aktuálně od 150 Kč do 249 Kč – to v případě přívěsku.

Dřevěné motýlky k obleku na svatbu i oslavu

Pánům udělá radost dřevěný motýlek k obleku, pokud motýlky nosí. I tady najdete jednobarevné přírodní typy, které mohou být zdobeny např. gravírováním nebo různými výřezy. Zajímavě působí motýlky, které mají geometrické tvary nebo výřezy. Pro milovníky hudby můžete koupit motýlka s vyobrazením not. 

Dřevěné dekorace i praktické věci ze dřeva do domácnosti

Amadea.cz nabízí ale nejen šperky a motýlky ze dřeva. Najdete tady také vánoční dekorace a ozdoby, dřevěné bytové dekorace a doplňky, dřevěné bedýnky, obaly na truhlíky, dřevěné svícny, anděli, dřevěné podtácky a mnohé jiné. Vše je vyrobeno z kvalitního masivu, jde o českou výrobu.

Přesvědčte se o kráse zboží ze dřeva za příjemné ceny a udělejte sobě nebo svým blízkým radost.