Horská kola „táhnou“ a jsou u nás nejoblíbenější. Kupte je levně na Bikero.cz

Patříte k milovníkům cyklistiky a je vaším snem koupit si kvalitní horské kolo, které splní všechny vaše potřeby a sny? Ať už chcete jezdit do lesa, po loukách, občas se projet po cyklostezce, do všech míst můžete s důvěrou vyjet na horském kole. Právě horská kola jsou takovými univerzály, které vás nezklamou. Jsou vhodné pro ženy, muže, také pro větší děti. Stačí koupit vyhovující model.

Vyberte si z bohaté nabídky na Bikero.cz

Možná už jste o zavedeném obchodě s jízdními koly i cyklo vybavením Bikero.cz ledacos slyšeli. Najdete tady obrovskou nabídku jízdních kol, přičemž všechna jsou kvalitní a spolehlivá. I horská kola jsou zde nabízena v mnoha provedeních, vyberou si občasní cyklisté i profesionálové, kteří potřebují kolo k závodění nebo pro náročné jízdy v horském terénu.

Klasická horská kola se vyznačují širokým pláštěm, širokým rozsahem převodů, robustnějším rámem, výborně se ovládají a jsou stabilní i v případě, že se ocitáte na nerovném povrchu. 

Kola můžete vybírat ve velikostech s průměrem pláště od 26 do 29 palců. Horská kola zároveň ve srovnání se silničními koly lépe tlumí nárazy a mají lepší přilnavost na nerovném terénu. Jezdec se může pohybovat po jakémkoli povrchu s tím, že nemusí mít větší obavy z pádu. 

Bikero.cz nabízí nejen kola od spolehlivých výrobců, ale zároveň modely, u nichž si můžete být jisti dlouhou životností. A ani nemusíte utratit majlant.

Nechte si doporučit horské kolo

K velmi dobře hodnoceným patří horské kolo FOCUS – WHISTLER 3.6 29“ Blue Green 2023, které je aktuálně k dostání za akční cenu 14 999 Kč. Je osazeno přehazovačkou a hydraulickými brzdami od Shimana a 100 mm vidlicí SR Suntour. 

Dalším zajímavým modelem je např. FOCUS – WHISTLER 3.8 29“ Light Grey 2023 s komponenty Shimano Deore s 100 mm odpruženou vidlicí Rock Shox Judy. Je skvělé i do náročného terénu. 

Nechte si poradit na Bikero.cz, nebo si sami vyberte jízdní kola dle svého gusta.