Dokonale navržená a tištěná vizitka představuje snadný způsob reklamy

Možná si nyní pomyslíte, že v dnešní digitální době už nejsou tištěné vizitky v módě. Opak je však pravdou a kromě toho nabízejí vizitky množství výhod.

Proč si pořídit tištěnou vizitku?

Tištěnou vizitku si můžete pořídit jako podnikatel nebo osoba soukromá. Je to velmi rychlý a jednoduchý způsob, jakým lze předat kontakt na sebe nebo získat kontakt na druhého. Nepotřebujete k tomu ani mobilní telefon a ani připojení k internetu. Její kouzlo spočívá v jednoduchosti. Malý kousek papíru o vás může mnohé vypovídat, zvláště v případě, že vizitky tisk zajišťuje profesionální společnost. Mezi takové patří ABC Tiskárna.

Spousta lidí patří mezi vizuální typy. Snáze si zapamatují to, co vidí, na co si mohou sáhnou a pokud máte vizitku zpracovanou zajímavým a originálním způsobem, bude snadno zapamatovatelná. Vejdou se na ní všechny důležité kontaktní údaje, zapamatovatelnost podtrhne i logo. Díky originální a zajímavé vizitce můžete před svým potenciálními zákazníky podtrhnout svoji originalitu a navodit skvělý první dojem.

Proč právě ABS Tiskárna?

Jedná se o rodinný podnik s dlouholetou tradicí. Vzhledem k tomu, že na trhu působí již dlouhou dobu, nasbíral velmi cenné zkušenosti, které se nyní odrážejí v kvalitní práci. Společnost disponuje moderními stroji i grafickým studiem ve vlastních prostorách. Kromě toho nabízí velmi příjemné ceny. Vybrat si můžete různé podoby – jednostranné, oboustranné, vrstvené – MultiLoft, skládané, exkluzivní nebo magnetické vizitky. Problémem není ani laminace nebo tisk na materiály exkluzivní.

Společnost nabízí také skládané letáky, reklamní předměty, katalogy, brožury nebo tisk novin a zpravodajů.

Skládané letáky si můžete nechat vytisknout na matný nebo lesklý papír o různé gramáži. Lom letáku je zpracovaný tak, aby nebyl poškozený papír ani potisk.