Termostatické směšovací ventily vám ušetří spoustu peněz za vodu

Při sprchování nebo umývání rukou zbytečně přicházíte o velké množství vody. Termostatické směšovací ventily ATM vám ale tento problém pomohou vyřešit.

Termostatický směšovací ventil ATM nabízí naprostou bezpečnost a jistotu při směšování teplé a studené vody. Už se nemusíte bát opaření nebo naopak příliš studené vody. Směšovací ventil se postará o komfortní teplotu za každé situace.

Velké úspory

Máte problém s neefektivním směšováním vody? Pak jste našli dokonalé řešení. Termostatické ventily ATM totiž nabízí dokonalé řešení, které vám pomůže ve všech směrech. Nemusíte se bát, že by vás nepříjemně překvapila studená nebo naopak příliš teplá voda. Ať už při sprchování nebo mytí rukou budete mít jistotu, že poteče jen příjemně teplá voda.

Směšovací ventily ATM vám navíc pomůže ušetřit spoustu peněz. Zvlášť pokud jste zvyklí vždycky odpustit trošku vody, než se dostanete na požadovanou teplotu. Odpouštěním totiž přicházíte o spoustu vody a také velké množství peněz. Obzvlášť pokud v domácnosti žije celá rodina. Se směšovacím ventilem ATM ale tyto problémy už mít nebudete.

Řada unikátních výhod

Termostatický ventil ATM se může pochlubit celou řadou unikátních vlastností. Jednou z nich je dvojitá stupnice, která umožňuje snadné a rychlé nastavení teploty. Směšovací ventil vám navíc dává možnost zaplombovat krytku, aby byl termostatický ventil chráněn před změnou nastavení. Takto ochráníte nejen sebe, ale hlavně své děti, které si rády hrají po celém domě.

Různé druhy závitů zase zajistí, že regulátor teploty připevníte na drtivou většinu konstrukcí. Přípojky se zpětnými ventily zase ulehčí údržbu nebo výměnu celého zařízení. To samé platí i o vstupu pro imbusový klíč, kterým můžete snadno regulovat nastavení s pomocí klíče. Jde o ideální řešení, pokud směšovací bude směšovací ventil plný nečistot nebo bude vystaven příliš vysokému tlaku.