Průlomový onkologický objev: Léčba rakoviny prsu s jedlou sodou

Rakovina je sama o sobě velmi nepříjemným onemocněním, které bohužel trápí mnoho z nás. Je jedno, o jakou rakovinu jde, kterou část lidského těla postihuje, vždy jde o onemocnění, proti kterému je nutno bojovat.

Rakovinou se zabývá mnoho výzkumů a snaží se především najít nové a nové metody, jak se s touto nemocí vypořádat jednou pro vždy.

Léčba je v podstatě jednoduchá

Bývalý italský onkolog z Říma Tulio Simoncini přišel s teorií, že každá rakovina je výsledkem houby známé jako Candida albicans. Tato houba může být vytvrzena pomocí hydrogenuhličitanu sodného. Léčba je tedy v podstatě jednoduchá, tvrdí bývalý italský onkolog. Nádor v organismu musí být po alkalizaci a dosáhne se tím s jednou levnou a velmi dostupnou látkou. Hydrogenuhličitan sodný. To je látka, která je v boji s houbou Candida velmi účinná. Zmenšuje nádor a zastavuje metastázy.

Tuliova snaha a teorie se zakládá na čtyřech teoretických prvcích:

  • Překyselení těla a to z důvodů, že je spojeno se zdravotními problémy a rakovinou
  • Alkalizovat celé své tělo pomocí hydrogenuhličitanu sodného, jelikož je použit jako antacidum. To pomáhá při mnoha problémech. Jde o levný prostředek. Běžně jej najdete ve všech obchodem, kde si sáček koupíte už za pár korun
  • Lidská střeva jsou stanoviště pro prospěšné bakterie, které řídí 85% svých imunitních reakcí. Uvolňují protirakovinné účinky vitamínů jako je biotin, kyseliny listové, vítamíny, B-12 z potravin, které do těla dostávájí. Dokonce umí vytvořit butyrát sodný, který rakovinné buňky zničí. Zvyšuje-li se kyselost střeva, funkce prospěšných bakterií se narušuje.
  • V přední linii obrany se usídlily prospěšné bakterie. Během vašeho spánku bakterie tráví mikroby, plísně a kvasinky, které se do těla dostali během celého dne. Jde o ideální potravu pro tělu prospěšné bakterie.

baking-soda-690x365

Candida a rakovina

Candida je neaerobní (proces či prostředí, kde není vzdušný kyslík) a k výrobě energie potřebuje kyslík. Candida v krevním řečišti kolonizuje určitou oblast lidského těla. V té určité části těla snižuje hladinu kyslíku a to dosti výrazně. Buňky však neumírají, ale mění se jejich výroba energie ze systému na bázi kyslíků na systém, který nepoužívá kyslík.

Rakovinné buňky kyslík nepotřebují. Vytvářejí si za tím účele vlastní energii a tu berou z potravy molekul. Otto Warburg získal roku 1931 Nobelovu cenu za to, že přinesl vysvětlení této vlastnosti nádorových buněk, že kyslík je pro nádorové buňky opravdovým nepřítelem.

Candida albicans je schopná se ze střeva se dostat a pohybovat se přes krevní řečiště do lidského těla. S oreganem, olejem a skořicí můžete minimalizovat kvasinky z krevního oběhu. Zhruba 25% lidí, kteří mají cukrovku 2. typu popisují, že se jejich zdravotní stav zlepšil, když konzumovali pravidelně skořici. Je to proto, že houba zůstává ve vnějším obložení buněk a deaktivují se sítě – v případě cukrovky jsou postiženy zásadní (inzulínové) receptory.

Riziko rakoviny prsu

Candida kromě jiného také vytváří odpadní produkt, který je podobný cukru. Pacienti se zvýšenou hladinou cukru v krvi jsou tak k rakovině náchylnější a šance na přežití se menší.

Podle výzkumu se ukázalo, že ženy, které v životě používají víc ne 25 krát antibiotika mají o 100% vyšší riziko na vznik rakoviny prsu. Jejich imunitní systém je totiž oslaben a to z důvodu nemocí, které bylo nutno právě antibiotiky léčit. Úroveň prospěšných bakterií byla snížena a to je pro Candidu dobré. Má tak mnohem víc šancí přežít ve střevech a následně doputovat až do krevního oběhu.

Tulio byl uznávaným italským onkologem a přišel s touto teorií, že je každá rakovina výsledkem houby jménem Candida albicans. Uvedl, že pro řešení a léčení rakoviny je důležitá alkalizace těla což zabrání Candidě. Zabránit jí je velmi jednoduché, může to udělat opravdu každý a to s pomocí jedlé sody, což je přísada, kterou najdeme v každé domácnosti. Ve své vlastní zemi se však uznání nedočkal. Doporučil levnou látku, která je v boji s rakovinou velmi účinná a i tak jej vyškrtli. Jeho úsilí však v této oblasti je uznáváno po celém světě.