Kouzelný funkční plot

Vzhledem k tomu, že není nijak tuhá zima, je možné provádět stavební i výkopové práce během celého roku i v zimě. Chybí-li vám ještě kolem domu plot, nechte si jej postavit klidně nyní. Stačí si vybrat typ oplocení, který se k vašemu domu bude nejlépe hodit a který splní všechny vaše požadavky. Někdo si potrpí na dekorativní nízký plot, jiný vyžaduje neprůhledný pro zajištění maximálního soukromí. Většinou je podmínkou výběru také dlouhá životnost a pokud možno nenáročná údržba. Stále častěji si lidé vybírají kolem svých obydlí betonový plot. Důvodem je originální dekorativní vzhled, variabilita oplocení a rovněž kvalita spojená s dlouhou životností a potřebou nulové údržby.

Jak vypadá betonový plot

Betonové ploty se skládají z betonových sloupků a plotových dílců. Vše je vyrobeno z kvalitního českého betonu stálého složení. Ploty jsou opatřeny z jedné nebo obou stran efektním dekorem, který si můžete vybrat podle vlastního vkusu, dále záleží na vás barva plotu, výška a také tvar zakončení plotu. Pokud se vám zdá plot příliš mohutný a chtěli byste jej odlehčit, použijte dřevěné latě ve zvolené barvě, které můžete instalovat mezi plotové dílce, nebo je použít k zakončení plotu. Dřevo betonový plot opticky odlehčí, provzdušní a dodá mu šmrnc.

Máte vybráno a chtěli byste vědět, jak bude plot vypadat kolem vašeho domu? Využijte on-line konfigurátor, který vám vytvoří vizualizaci betonového plotu podle vámi zvolených parametrů. Spolehněte se na profesionály a objednejte si betonový plot od firmy Kulkabex, s.r.o., která vám zajistí prodej, dopravu i montáž na míru. Podívejte se na Betonoveploty.net, kde naleznete spoustu inspirace v podobě realizovaných zakázek. Sestavte si betonový plot podle vašich představ a nechte si jej postavit od zkušených montážníků s mnohaletou praxí.