Vyrazte štěstí naproti a vsaďte si Sportku

Někteří lidé se snaží vylepšit si svůj rodinný rozpočet tím, že sázejí Sportku. Snaží se uhádnout co nejvíce čísel, která padnou během losování. Principem hry je tipování 6 čísel z číselné řady od 1 do 49. Během hry se k nim přidá ještě číslo doplňkové. O  výši výhry pak rozhoduje počet správně vytipovaných čísel. Důležitá je pak kontrola tiketu.

Podle čeho vybírat čísla?

Každý, kdo tipuje Sportku, má svůj systém volby čísel. Správnost volby pak ukáží výsledky sportky. Čísla si můžete zkontrolovat na stránkách sportkadnes.cz.

A jak vybrat ta šťastná čísla? Každý tipař na to má své metody. Někdo volí svoje šťastná čísla, další je kombinuje s čísly náhodně zvolenými. Někdo zaškrtává čísla tak, že výsledkem je pak obrazec. Tento způsob bývá velmi oblíbený. Někteří lidé podnikají průzkum, zjišťují a vedou si statistiku čísel, která se objevují nejčastěji a podle nich zaškrtávají ta svá šťastná. Velká většina sázkařů také zkouší štěstí kombinací čísel data narození svých blízkých. Pokud se vám poštěstí vyhrát, budete se asi dělit s více lidmi, neboť nízká čísla, která souvisejí s datem narozením, se prý objevují velmi často.

Nevsázíte, ale měli byste to občas zkusit

Patříte mezi ty, kdo sázení zuřivě odmítají? Ale, co kdyby se náhodou poštěstilo a vy se, díky Sazce, stali milionáři? Když to nezkusíte, tak to nezjistíte. Někdo se naopak tímto způsobem snaží jít štěstí naproti. Někdy se může unavit a sednout právě na vás. Pokud budete sázet s mírou, může být trocha adrenalinu při čekání na výsledky zdravým rozptýlením a odpočinkem v uspěchané době. Někdo si trénuje sázením a volbou čísel paměť a soustředění.

Vsaďte Sportku třeba proto, že jste to ještě nikdy neudělali. Kdo ví…