Výběr podlahy – dřevo nebo vinyl?

Máte-li před sebou renovaci celého domu, jedné místnosti nebo jen chcete pořídit do domu novou podlahu, protože ta vaše aktuální už to potřebuje, pak před vámi stojí poměrně důležitý a někdy i těžký výběr. Musíte z opravdu široké škály a nabídky, takže se v tom někdy můžete ztratit. Jak vybrat tu správnou podlahu zrovna pro vaší domácnost? Vyznat se v široké škále materiálů, zvolit správný odstín a také podlahu, která s vámi bude dlouhé roky a bude vám sloužit tak, jak potřebujete? Nejdůležitější je uvědomit si, kam přijde nová podlaha, do jaké místnosti? Druhým kritériem je zvolit správný materiál.

Když zvolíte vinyl

Vinyl je velmi oblíbený materiál do všech moderních domovů. Je to skvělá podlaha nejen pro kuchyň, ale třeba také předsíň, jídelnu či další místnosti. Nízké pořizovací náklady, ale přesto dobrá kvalita z ní dělají jednu z nejvyhledávanějších podlah na trhu. Vinyl podlahy jsou nenáročné na údržbu, jednoduše ji očistíte za pomoci vlhkého hadříku a saponátu. Navíc je jednoduchá na pokládku, má dlouhou životnost a široká nabídka barevných provedení zajistí, že si vyberete takový kousek, který se bude hodit do vaší domácnosti, k vybavení místností i celkovému konceptu domu či bytu. Pokud hledáte vinylovou podlahu, pak jeideálním řešením navštívit Floor Experts podlahy.

Je libo dřevo?

Jste milovníci klasiky a podlaha, kterou vybíráte do svého domova, by tedy měla splňovat podobná kritéria? Vždy se vám líbily staré domy, které mají vysoké stropy a k tomu parkety v místnostech, které působí staře, ale přitom moderně? Takové parkety vypráví příběh, na některých místech vržou a to jim dodává na kráse. Podlahu z dřevěných parket můžete pořídit také v moderní atmosféře, do domu, který je zařízen moderním nábytkem. Vybírejte z široké nabídky odstínů a variant, různých možností položení. Hledáte-li eleganci a trvalou kvalitu, pak jste na správné adrese.