Ovocné kytice jako originální dárek k narozeninám i pro novomanžele

Přemýšlíte o originálním dárku k narozeninám či k svátku? Potřebujete něčím překvapit novomanžele či pohostit hosty na oslavě? Zvolte originální ovocné kytice, které vypadají skvěle a všichni si na nich náramně pochutnají.

Zajímavé občerstvení

Ovocné kytice jsou složeny z různých druhů zajímavě vykrajovaného ovoce a ovoce, které je namáčeno v delikátní čokoládě. Z ovocné kytice se tak může stát vhodný dárek ve chvíli, kdy jdete na návštěvu a potřebujete vaše známé obdarovat. Ovocná kytice je vhodným dárkem například na rodinné sešlosti, oslavy, baby shower i Vánoce. Dárky na oslavy jsou totiž jakousi nepsanou povinností, i když patříte ke vzdáleným příbuzným či známým. Jakmile se zúčastníte, je dárek povinností. Zakoupit je však můžete i jako občerstvení přímo na akci pořádanou vámi. Originálně zpestří stůl a zamilují si je děti i dospělé. Navíc jsou zdrojem vitamínů a zdraví.

Náš tip: Pokud vybíráte svatební přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz.

Občerstvení na svatbě

Na svatbu můžete zvolit tzv. candy bar, který je kombinací ovocné kytice a táců s ovocem v čokoládě. Každý touží mít na svatbě něco originálního, ale především chutného a krásného, čímž takový bar rozhodně je. Kytice nadchne hosty a přiláká jejich pozornost na první pohled. Hosté tak mohou v poklidu uzobávat ovoce v čokoládě i kousky čerstvého ovoce. Zvolit můžete také výslužku pro hosty v podobě dárkového balení čerstvého ovoce v čokoládě.

Dárek pro novomanžele

Dárky pro novomanžele není mnohdy jednoduché vybrat, pokud si tedy nevíte rady s originálním dárkem, může být ovocná kytice právě tím pravým. Je ozdobena jmény novomanželů, popřípadě datem svatby či „ženichem a nevěstou“. Přinést ovocné kytice můžete rovnou na svatbu, kde si na nich novomanželé, vy i další hosté jistě pochutnají. Poslat je lze však i po svatbě kurýrem novomanželům domů jako dodatečnou gratulaci.