Online sumarizátor článků

Je pro vás rychlost čtení článků obzvláště náročná? Vyžaduje vaše práce, abyste analyzovali data online každý den? Jak můžete najít hlavní body v dokumentu a zvýšit tak svůj výstup?

Skvělá zpráva je, že všechny tyto problémy lze snadno vyřešit, aby vás při práci více zefektivnili. Co si myslíte o schopnosti shrnout všechny potřebné informace na internetu během několika sekund? Tyto výhody a více spočívají v použití webové software pro sumarizaci textu, jako je Resoomer.

Resoomer pomáhá zvýšit vaši produktivitu

Pokud potřebujete složit dokumenty takovým způsobem, aby nedošlo ke ztrátě produktivity, je tato online služba nezbytnou součástí vaší počítačové jednotky. Například, pokud chcete napsat argument z několika dokumentů, vám Resoomer pomůže extrahovat hlavní body vaší kritiky. Má řadu výhod, zejména s velkým množstvím textů online a ve vaší práci. Ve vzdělávacích pozicích zjistíte, že shrnutí bude vždy nutné ve vašem pracovním nebo výzkumném projektu, při psaní zprávy nebo pouze filtrování informací. Resoomer pracuje na redukci textu výběrem pouze těch nejdůležitějších vět, aniž by změnil vaše základní dokumenty.

Už žádné potíže s dlouhými texty na Wikipedii

Jak často jste dnes pracoval na Wikipedii? Pokud je hodně, pak je pro vás Resoomer ideální. O Wikipedii je známo, že obsahuje četné informace o různých tématech, a jako taková je užitečná při výzkumu online. Tím stojíte, že zvýšíte svou produktivitu tím, že budete moci rychle snížit své dlouhé texty. Toho lze dosáhnout pomocí rozšíření pro zjednodušení vašich článků. Na Resoomeru jsou podporovány jazyky včetně angličtiny, italštiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny.

Zvyšte svou úroveň internetu

Dokumenty se v těchto dnech pokaždé nahrávají online a jeden by měl být schopen je rychle analyzovat. Aniž byste potřebovali vytvořit účet, můžete pomocí této služby zkopírovat a vložit své zdlouhavé texty. Resoomer nabízí takový snadno použitelný nástroj, který nevyžaduje žádnou zvláštní úroveň dovedností, aby rychle získal základní body z