Střešní krytiny od firmy Drdlík jsou zárukou kvality, dlouhověkosti a jedinečného designu

Psal se rok 1989 a lidem se otevírala spousta možností a příležitostí. V tomto roce vznikla firma Drdlik s.r.o., která se rozhodla věnovat výrobě šindelů. Ačkoli se může zdát, že se šindelářství v dnešní době neuchytí, opak je pravdou. Firma Drdlík své produkty neustále inovuje. Jejich střešní krytiny zdobí nejednu střechu, a to nejen v Česku.

Dřevěné a plastové šindele

Když firma začínala, zaměřovala se na výrobu dřevěných šindelů, po čase firma uvedla na trh plastové šindele, na první pohled nerozeznatelné od těch dřevěných. Unikátní plastový šindel EUREKO DDS II plně nahrazuje dřevěný šindel, jeho velkou výhodou je mnohem menší údržba. Plastový šindel DDS II patří mezi nejprodávanější, jeho parametry si můžete prohlédnout na webu drdlik.cz.

Kromě plastových a dřevěných šindelů objevíte na webu nabídku dřevěných lustrů, zahradního nábytku, dřevěných obkladů na stěnu a dřevořezeb.

Firma Drdlík má ve své nabídce nejen samotný výpočet celkové sumy a pomoc s výběrem šindelí, ale také dovoz po celé České republice.

Šindele jsou považované za nejhospodárnější řešení zastřešení

Šindele Drdlik nabízejí vynikající ochranu a dobře si vedou proti povodním, což znamená, že nebudete muset tak často platit za opravy. Střešní krytiny Drdlik velmi účinně chrání váš domov a udržují jej izolovaný, přičemž jsou stále nejhospodárnějším řešením zastřešení.

Různé styly střešní krytiny

Ať už se rozhodnete pro plastové nebo dřevěné šindele, čeká vás nabídka několika modelů. Nejtypičtějšími barvami jsou asfaltově šedá nebo matně hnědá, ovšem jiné může být i samotné provedení.

Šindele jsou tradičním vzhledem většiny domácností. Mnoho domů v různých obcích a částí měst má šindele, což znamená, že váš dům by pravděpodobně odpovídal vzhledu a dojmu ve vašem okolí, když se rozhodnete pro střešní krytiny Drdlik.