Správně navržená vizitka o vás řekne vše

Vizitka – malá papírová kartička, které rozumí každý. Obsahuje důležité informace, nepotřebuje připojení k internetu ani nabitou baterii u mobilu, máte ji stále po ruce. Patří mezi důležité symboly osobního kontaktu. Používání vizitek se datuje již do šlechtického období. Urození pánové tímto způsobem předávali, ve svých kruzích, kontakty a to včetně svých veškerých titulů a hodností. V současné době vizitky nabízejí celou řadu výhod.

Proč mít svoji vlastní vizitku

Vizitky využívají především podnikatelé a majitelé firem či společností a to proto, že jim nabízejí celou řadu výhod. Umožňují velmi rychlý, jednoduchý a efektivní způsob předávání kontaktů. Pokud jsou správně vytvořené, pomáhají darovanému snadněji si vás zapamatovat, neboť hmatatelné věci se vryjí do paměti snáze. Pokud navíc vizitku doplníte svojí fotografií, bude to ještě snazší. Vizitky znamenají kontakt vždy po ruce a to nejen pro svého majitele, ale také pro potenciálního zákazníka. Vizitky jsou ideálním doplňkem pro současné moderní technologie. Pokud je doplníte o QR kód, lze data, pomocí mobilního telefonu s QR aplikací převést do kontaktů telefonu.

Vizitka podpoří první dojem

Pokud chcete, aby byla vizitka kvalitní a podtrhla první dojem, je potřeba, aby byla vytvořena na profesionální úrovni. Je to vlastně součást image každého z nás. Pokud používáte vizitky jako firemní propagaci, je potřeba, aby byla sladěna s firemní identitou. Ať už ji používáte jako firemní či osobní, je potřeba aby upoutala na první dojem, neboť na první dojem je vždy pouze jeden pokus.

V nabídce naleznete celou řadu různých variant -silné, tenké, barevné, černobílé, papírové či olaminované. Tip a styl vizitky se částečně odvíjí od konkrétní profese.

Tisk vizitek online nabízí společnost Printuj. Vybrat si zde můžete z celé řady připravených návrhů, nebo můžete zaslat návrh vlastní.