Stínící technika pro váš dům či byt

Sluníčko je sice příjemné, ale pokud je ho přemíra, nikomu se to nelíbí. Na ochranu proti velkému množství slunečních paprsků dokonale funguje stínící technika.

Moderní stínící technika nám dokáže pomáhat téměř během celého roku. V letním období brání přehřátí interiéru a ve venkovních prostorách vytváří příjemný stín, v zimním období bojuje proti tepelným ztrátám. Kromě toho je to skvělá ochrana našeho soukromí.

Možnosti stínění venkovních prostor

Stínící techniku nejčastěji umísťujeme do okenních prostor, v případě venkovního využití je to stínění terasy , altánku nebo zimní zahrady.

  • Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie Praha jsou v současné době nejen praktickým, ale i velmi elegantním doplňkem nejen bytu, ale i každého rodinného domu. Je to jeden z nejčastějších způsobů venkovního stínění. Díky venkovním žaluziím se sluneční paprsky nedostanou do místnosti a navíc díky nim šetříte i finanční prostředky spojené s klimatizací.

  • Venkovní rolety

Venkovní rolety Mladá Boleslav chrání interiér nejen proti slunečním paprskům, ale také proti nepříznivému počasí v podobě deště a krup. Také disponují ochranou proti UV záření.

  • Markýzy

Markýzy jsou ideální stínění pro venkovní posezení na terase či balkonu.

Velký výběr stínící techniky nabízí climax-kolar.

Možnosti stínění vnitřních prostor

Kromě toho, že brání pronikání slunečních paprsků do interiéru má i dekorativní úkol. Mezi nejčastěji využívanou stínící techniku interiéru patří žaluzie. V současné době si můžeme vybírat nejen z celé řady různých druhů, ale i materiálů. Pořídit si tak můžeme žaluzie horizontální či vertiklální,látkové, kovové či dřevěné.

Další možnost přinášejí rolety. V nabídce naleznete rolety textilní, bambusové nebo římské.

Jak žaluzie tak i rolety nabízejí snadnou instalaci i údržbu a v nabídce naleznete celou řadu barevných variant.