Poškozený nebo starý notebook nevyhazujte

Žijeme v konzumní době a když se něco poškodí, jednoduše to vyhodíme a koupíme si novou věc. Když se však poškodí notebook, je to něco jiného, pro většinu lidí jde o investici, u které předpokládá, že bude mnoho let spolehlivě sloužit. Když se objeví závada, některé lidi napadne, jestli nebude lepší si rovnou koupit nový notebook než vydávat velké peníze za opravy, takto ovšem uvažovat nemusíte. Dokonce i po letech může být notebook jako nový, stačí se obrátit na brněnský servis FopaNET. Zde umí s notebooky hotové divy a opraví vám je velmi levně.

Řešení zde najdou pro každý notebook

Vždy je levnější oprava než nákup nového notebooku a platí to i u výměny poškozených dílů. Zde vám poškozené díly vymění, od klávesnice až po pevný disk, displej a další. Servis dokáže vyřešit prakticky jakýkoliv problém s notebookem a je jedno, jestli je softwarový nebo hardwarový. Dokonce zde umí i výrazně zrychlit starší a pomalé počítače. Pokud máte počítač zavirovaný, rovněž si zde s tímto problémem poradí, notebook odvirují a nainstalují vám kvalitní antivirus ESET.

Mnoho lidí si poškodí notebook tím, že ho polijí tekutinou. Stačí si přinést k notebooku pití a následně postačí jeden nešikovný pohyb a notebook je zalitý horkým čajem, vínem nebo třeba minerálkou. Když se to stane, tak notebook nepoužívejte, ale rychle ho vypněte, vyjměte baterii a otočte notebook tak, aby z něj mohla tekutina vytéct. V servisu provádí čištění politých notebooku, snažte se v co nejkratší době notebook do servisu donést.

Dělají zde i čištění notebooku od prachu, to je velmi častá služba. Pokud je váš počítač zpomalený a zahřívá se více než obvykle, zřejmě je potřeba ho od prachu vyčistit. Vyčištění zabere krátkou dobu a navíc vám v notebooku vymění i teplovodivou pastu. Všechny opravy zde dělají rychle, některé i na počkání nebo do druhého dne. Servis FopaNET najdete v Brně, ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 a také na webu fopanet.cz.