Pokud si nemůžete dovolit vůz Tesla, jeho pronájem vám zajisté udělá radost

Někteří lidé si na automobilu velmi zakládají a považují ho za určitý ukazatel společenské úrovně, jiní ho považují zase jen jako nezbytný prostředek, aby se dostali co nejrychleji z bodu A do bodu B. Nemusíte závidět lidem s drahými a luxusními vozy, jejich nákup je zbytečně drahý. Také se v nich můžete vozit a to kdykoliv a pravidelně luxusní vozy střídat. Umožní vám to půjčovny luxusních vozů, které jsou velmi populární. Dávají každému možnost řídit vozy, které jsou opravdu vrcholem ve své třídě.

Vyberte si z vozů Tesla

Stále populárnější jsou elektromobily a i zde existují značky, které se považují za opravdu luxusní, zajisté jste hned pomysleli na značku Tesla. Její vozy jsou úchvatné, tato značka se stala průkopníkem v tomto segmentu, Jsou to vozy velmi drahé a je o ně velký zájem. Zaujmou svým vzhledem i svými parametry. Jízda v nich vám může připadat jako jízda v závodní formuli, jen šlápnete na plyn a okamžitě ucítíte tu sílu. Jízda je příjemná, dynamická a přitom tichá. Zajímá vás, jestli existuje pujcovna tesly? Ano, existuje a naleznete ji v Praze a na webu Pujcovna-tesla.cz. Tesla má mnoho krásných modelů a dokonce i v půjčovně si můžete vybrat z těch nejlepších.

K dispozici vám jsou vozy Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Každý z nich je úchvatný, na webu je máte detailněji popsané. Kolik vlastně stojí jejich pronájem? Začíná už na 2200 Kč za den. To zajisté není mnoho a navíc můžete mít vozy k dispozici kdykoliv, na webu si je stačí zarezervovat na potřebný termín. Měli byste vědět, že pro půjčení byste měli být alespoň rok majiteli řidičského oprávnění a také byste měli být staří alespoň 21 let. Všechny vozy v nabídce mají zaplacené povinné ručení, nonstop asistenční službu, silniční daň i dálniční známku, takže s nimi můžete bez obav vyrazit i po dálnici. Inspirujte se nabídkou těchto vozů a využijte pronájem, díky kterému si tuto značku zajisté ihned zamilujete.