Jízda v elektromobilu je zábava, užijte si ji také a pronajměte si ho

Je jízda v elektromobilu zábavná? V Tesle ano, jsou to svižná a dynamická auta, u kterých nemusíte čekat na reakci, jen sešlápnete pedál a cítíte tu sílu. Na silnicích je můžeme potkávat stále častěji. Mají skutečně impozantní vzhled a mnoho lidí láká si je vyzkoušet. Tesla se stala snad největším průkopníkem elektromobility a nyní se snaží skoro každá automobilka udržet krok s dobou a navrhovat a vyrábět elektromobily. Líbilo by se vám řídit Teslu? Pokud ano, můžete si ji pronajmout.

Na kolik vyjde pronájem Tesly?

Nákup takového automobilu pro mnoho lidí nepřichází v úvahu, protože je velmi drahý. Lepší volbou je pronájem, ten si může dovolit každý. Na kolik vyjde půjčení tesly? Záleží, jaký model si chcete půjčit, ale když se obrátíte na populární půjčovnu na Pujcovna-tesla.cz, tak vás zde vyjde od 2200 korun na den. To je zajisté skvělá cena za tak úžasné vozy. Jaké modely se vám nabízí? Jde o Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Který z nich vás zaujal nejvíce? U každého vozu naleznete jeho podrobné specifikace. Pokud vás nějaký z nich ohromil, jednoduše si ho zarezervujte na potřebný termín. Možnost pronájmu se nabízí všem, kteří splní 2 základní podmínky, musí vám být minimálně 21 let a musíte mít minimálně rok řidičské oprávnění.

Když toto splňujete, nic vám v pronájmu nebrání. Měli byste vědět, že všechny vozy jsou ve vynikajícím technickém stavu. Každý vůz má zaplacené povinné ručení, asistenční službu, silniční daň i dálniční známku, takže se s ním můžete prohánět i po silnicích.

Už víte, na jakou událost byste si chtěli vůz Tesla půjčit? Můžete si s partnerkou udělat hezký výlet, pozvat ji na rande nebo se zkrátka jen hezky zabavit tím, že otestujete nový vůz. S tímto vozem také můžete udělat dojem na obchodní schůzce. Důvod k půjčení si zajisté najdete a každou jízdu s vozy Tesla si skvěle užijete.