Nezapomenutelný zážitek v každém zanechá dronová světelná show

Společnost MAGIC DRONES s.r.o. realizuje v České republice a na Slovensku zajímavou podívanou – dronovou světelnou show. Ta se objevila i na zahajovacím ceremoniálu Mistrovství světa ve veslování 2022.

Co čekat od světlené dronové show?

Drone light show zajišťují osvětlené formace dronů. Těch se na obloze může objevit až neuvěřitelných 200 najednou. Je to dechberoucí show, která dodá na zvláštnosti malému i velkému eventu. Je dokonalou zábavou pro různé události společenského, kulturního, hudebního nebo sportovního charakteru. Mohou si ji objednat obce a města, organizace, společnosti a firmy, reklamní agentury nebo soukromé osoby.

Nezapomenutelnou show připraví osvětlené a synchronizované skupiny dronů, které na potemnělé obloze vytvářejí důmyslné choreografie a to díky předem naprogramovaným leteckým formacím. Ty se objevují ve výšce 120 metrů a vidět je můžete na vzdálenost delší, než jeden kilometr.

Co všechno umí na obloze vykouzlit? Spatřit můžete téměř jakékoli tvary, postavy, loga, obrazce, nápisy, číslice nebo animace. Drone show vám povypráví příběh. Svými barevnými světly rozzáří noční oblohu a barevnou expozicí vykreslí ohromující snímky.

Využít ji mohou také podnikatelé k tomu, aby představili svůj nový výrobek nebo svoji službu. Dokonale nahradí ohňostroj, nabízí daleko více možností. Lze ji sladit i s hudebním doprovodem a dalšími zajímavým prvky. Je bezpečná a citlivá k okolnímu životnímu prostředí.

Bezpečnost na prvním místě

Drony řídí piloti, kteří splňují všechny potřebné požadavky a certifikace. Společnost je registrovaná jako provozovatel bezpilotních systémů na Úřadě pro civilní letectví České republiky. Celá show je chráněná několika bezpečnostními prvky a před jejím zahájením jsou vytvořeny ochranné zóny. Každý dron je během celé projekce sledován a kontrolován v reálném čase.