Jednoduché a praktické připevnění trubek ve stavbách je důležité

Připevnění trubek je velice důležitou záležitostí. Ať už se bavíme o potrubí vodovodním, odpadním nebo dokonce plynovodu, tak je vždycky jakékoliv porušení takového potrubí velice nepříjemnou záležitostí. Jedná se totiž o energie, při jejichž porušení dochází nejen k velkým škodám na vašem majetku, ale mnohdy i na širokém okolí.

Připevnění trubek do pozice, ve které nebudou žádným způsobem uvolněné pro případně posunutí a vytržení by tak mělo být automatickou záležitostí. Jenže samotné příchytky na trubky velice často nabízí velice obtížnou montáž, která dokáže leckoho odradit.

Vyzkoušejte moderní PVC variantu

Jednou z těch nejlepších možností, které můžete vyzkoušet, jsou nové příchytky na trubky z PVC materiálu. Tyto speciální příchytky jsou od společnosti Schnabl a dokáží nabídnout mnohem jednodušší uchycení ve zdi. Všechno je dáno především tím, že se zde nevrtají žádné konzole a další přídavné systémy, ale přímo samotné příchytky jako takové. Ta navíc nepotřebuje díky samonosnému systému jakoukoliv pomoc od hmoždinky či jiného podobného materiálu. O vše se dokáže postarat čistě jenom příchytka jako taková.

Odolají i vyšším tepelným podmínkám

Člověk by mohl říct, že příchytka na trubku z PVC nebude schopna odolat žáru, který by měla dlouhodobě snášet například v případě, kdy přichytává trubku s vedením horké vody. Opak je ale pravdou. Materiál je dokonce určený k tomu, aby dokázal dlouhodobě izolovat teplo v případě, kdy je pod žárem otevřeného ohně. Jedná se o jednu z nejdůležitějších bezpečnostních záležitostí, které tyto příchytky dlouhodobě splňují.

Možnost přichycení i celé řady trubek

Další velice příjemnou novinkou je fakt, že můžete pomocí jedné jediné příchytky rovnou uchytit i větší množství trubek. To je zásadní výhoda, protože je normálně příchytka na trubky dělána pouze pro jedinou trubku, maximálně pro trubky po dvojicích. S novými PVC příchytkami ale máte zajisté jistotu toho, že budete mít možnost uchytit i nemalé množství trubek po sadách tak, jak budete potřebovat pro rozdělení trubek do přehledného a bezpečného systému.