Gentlemanský klub v centru Prahy, který vám nabídne všechny nejvytouženější požitky

Co si dokážete představit pod pojmem gentlemanský klub? Pro nás to je určitě exklusivní a pohodlné prostředí, kde se v žádném případě nešetří dobrým pitím a jídlem v přítomnosti těch nejhezčích žen a exklusivních služeb. Přesně to je také to, co vás bude čekat, pokud si zvolíte pro návštěvu právě pánský klub Avalon v centru Prahy.

Jedná se o exklusivní pánský klub, kde si mimo dobrého pití a zábavy můžete dopřát také erotické masáže a luxusní lázně. Vše přitom na úrovni, kterou si opravdu exklusivních gentlemanský klub žádá, s opravdovými profesionálkami ve svém oboru.

Uvolněte se v dokonalých lázních

Lázně mohou mít pro různé lidi různé významy. Všechny ale spojuje to, že si přejeme z lázní odcházet spokojení a uvolnění. Věřte, že přesně tyto pocity vám luxusní spa Praha 2 dokáže bez okolků nabídnout. Lázně si přitom můžete užívat nejen jako otevřená společnost, ale dokonce si můžete užít exklusivitu zcela privátních lázní, které vás i váš doprovod dostane opět do o level vyššího pohodlí. Součástí lázní je přitom vše od kvalitní obsluhy, výborného jídla a pití až po různé odpočinkové procedury.

Erotické masáže, které nenechají nikoho chladným

Erotické masáže mohou být i tuctové. U nás ale rozhodně ne. Zcela naopak se bavíme o erotických masážích, které dokáží nabídnout neuvěřitelné pohodlí a především vzrušení, na které nezapomenete. V našem případě si můžete vybírat erotické masáže z celé řady tradičních procedur, které vám nabídnou certifikované a profesionálně školené masérky. Díky tomu si v rámci erotické masáže Praha 2 neužijete jenom přítomnost krásné ženy, ale také její vytříbené a neobyčejné dovednosti, které vás dokáží zcela odrovnat.

Dobré jídlo a pití podle vašeho přání

Abychom ale mohli brát Gentlemanský klub Praha 2 Avalon jako kompletní, tak nám pochopitelně nesmí chybět ani ten největší základ. A tím je opravu dobré jídlo a pití. Náš bar obsluhují profesionální barmani, kteří vám nabídnout nejen nejkvalitnější alkohol, ale dokáží vám namíchat i originální drinky podle vašich přání.