Nejlepší z nejlepších pro rok 2019

Je tu nový rok a my pátrali po tom, které tři druhy výrobků u spotřebitelů vedou a zároveň jsou nejlepší. Pojďme na to!

Mobilní telefony 2019

Samsung Galaxy Note 9 – je považován za nejlepší telefon za leden 2019. Note 9 je ve všech směrech větší, tím pádem je i cena vyšší a zároveň srovnatelná s novým iPhonem X. Nicméně oproti němu má Samsung lepší kameru a více úložného systému. I baterie vydrží déle a jeho fotografování díky stylusu je perfektní. Samsung Galaxy Note 9 se svým výkonem a funkcemi je dokonce přirovnáván k některým notebookům.

Apple iPhone XS MAX – nový velký iPhone společnosti Apple s rozsáhlým displejem o úhlopříčce 6,5 palce, který si musíte pořídit, pokud hledáte nejlepší telefon se systémem iOS 12. Je velmi rychlý, má brilantní obrazovku a jeho fotoaparát pořizuje skvělé fotografie z jeho znatelně modernizované zadní kamery s 12palcovým objektivem.

Notebooky roku 2019

Huawei MateBook X Pro – jedná se o nádherně navržený notebook s úžasnou obrazovkou a tenkými rámečky. Je dodáván nabitý špičkovými funkcemi, jež mu umožňují skvěle pracovat. Jeho tloušťka je 14,6 mm a hmotnost jen 1,33 kilogramů. Huawei MateBook X Pro se pyšní svou vybaveností, a to osmou generací procesoru Intel Core i7/i5 a grafickou kartou NVIDIA GeForce MX150 se 2GB GDDR5.

Dell XPS 13 – přestože je Dell XPS 13 na druhém místě díky MateBook Pro X, je to stále naprosto skvělý notebook. Dell XPS 13 obsahuje procesor Intel Core i5 nebo i7 a dotykový displej Infinity Edge. Tento Dell XPS 13 je i se svým miniaturním tělem s prostorným 13,3“ displejem nejoblíbenějším notebookem ve světě.

Grily 2019

Weber Summit 7170001 S-470 je králem všech plynových grilů. Pyšní se svými 9 milimetrovými rošty z nerezové oceli, obsahuje vestavěný teploměr, LED palivoměr a spoustu dalších zabudovaných vychytávek, je maximálně všestranný a jeho design je jedinečný!