8 TOP kousků, které nesmí chybět vašemu šatníku

S těmito kousky nebudete muset stát hodiny u šatníku, zjednoduší vám práci. Představme si základní kousky, které nesmí chybět žádné ženě v šatníku.

1. Obyčejná bílá košile

Lehká a dokonale přiléhající košile pro volnější nošení či do práce, nebo dokonce na nějakou firemní akci. Zvolte správný střih a máte s elegancí vyhráno. Navíc se skvěle kombinuje, chce to jen trochu inspirace.

2. Kožené „biker“ bundy

Nejlepší kožené bundy toho mají hodně za sebou, proslavili je muži jako Marlon Brando nebo filmový Danny Zuko. Pánské kožené bundy jsou stejně v kurzu jako ty dámské kožené bundy. Je to nadčasová klasika, kterou můžete nosit jak ke krajkovým šatům, tak k obyčejným džínám.

3. Džínová bunda

To samé, jak pro kožené bundy platí i pro ty džínové. Jen vybrat dokonale padnoucí střih a můžete kombinovat prakticky s čímkoliv.

 

4. Koktejlové černé šaty

Černé šaty jsou opravdu jako kouzelná hůlka. Jejich ikonickou sílu nikdy nepodceňujte, můžete si je obléct například do kanceláře, na večírek – i s pohodlnými teniskami budou vypadat famózně.

5. Džíny

Ne nadarmo se říká, že džíny jsou jako druhá kůže – mohou jít prakticky kamkoliv s vámi, správně padnoucí džíny se drží na každé křivce vašeho těla. To, co máme rádi na klasickém denimu je, že jde vždy s dobou, je stylový a padne prostě každému člověku.

6. Obyčejná trička

Základním stavebním prvkem pro kombinování se stávají obyčejná trička v barvě černé, bílé a šedé. Těmi nikdy nic nepokazíte!

7. Lodičky

Tak o tom nemusíme ani psát, to je asi jasné každé ženě. Navíc jsou skvělým doplňkem hlavně pro ženy menšího vzrůstu, krásně jim totiž protáhnou nohy.

8. Blazer neboli sako

Volným a neforemným sakům již odzvonilo. Nyní jsou v kurzu mnohem vypasovanější saka s jednoduchým střihem. Volit můžeme mezi elegancí nebo i sportovním stylem.