Napodobeniny parfémů – jak velký je to rozdíl?

Když se řekne slovo parfém, spousta lidí má představu drahého flakonku, který stojí hned několik tisícovek, zato však vůně vydrží opravdu hodně dlouho. Jde o vůně věhlasných značek a jmen, pravděpodobně i díky jménu, které mu často propůjčují slavní, se cena vyšplhá tak vysoko. Chodíte okolo parfumerií a čicháte „do zásoby“? Nebo vždy obdivujete parfém, který na sobě má vaše kolegyně? Podle něj jí poznáte už na metry. Chtěli byste také takový parfém? Máte dokonce už vyhlédnutou svou vůni? Ale při pohledu na cenu se vám lehce podlomí nohy a víte, že na něj musíte zapomenout. Nebo ne?

Imitace, které jsou velmi věrné

Imitace parfémů jsou poměrně běžné, ale mnoho jedinců v ně nemá moc velkou důvěru. Přeci jen imitace, ta bude levná a nekvalitní. Některé tak mohou skutečně fungovat, ale jsou e-shopy, které dbají na správnou vůni, která bude dlouhotrvající, takže za své peníze získáte opravdu kvalitní vůně. Jedním takovým je například Esensino, což je internetový obchod, který prodává parfémy. Pod slovíčkem parfém najdete vonné esence s podílem 15 – 40 procent. Najdete zde tak alternativní vůně, které jsou inspirovány parfémy světových a věhlasných značek. Díky tomu můžete vybírat vůně, které se vám líbí, ale přesto za ně zaplatíte jen zlomek ceny.

Není to o názvu

Parfém jako takový musí být kvalitní, ať už na sobě nese jméno známé značky nebo osobnosti nebo je jen „bezejmenný“. Napodobeniny parfémů jsou velmi dobrou alternativou pro všechny, kteří chtějí kvalitní a dlouho vonící parfém, ale zároveň nechtějí nebo nemohou utrácet vysoké částky za jednotlivé parfémy. Z široké nabídky si můžete vybrat dámské parfémy, parfémy pro muže. Volit můžete například také podle letních nebo podzimních vůní. Vybere si opravdu každý.