Hubnutí bez jo-jo efektu

Mnozí z nás se pokoušejí zhubnout pomocí nejrůznější „zaručených“ diet. Ve většině případů to ovšem končí tak zvaným jo-jo efektem. Člověk sice nějaká ta kila ztratí, ovšem jakmile s dietou přestane, dostane se brzy opět na původní váhu, někdy i na vyšší. Tomuto nepříjemnému jevu lze zabránit dietním programem, kterému se říká ketodieta. Tento program nabízí česká firma It’s my life!, ve které působí zkušení výživoví poradci. Ti vám poradí, nastaví optimální dietní program odpovídající vašim potřebám, nebo vám mohou sestavit jídelníček na míru.

Co je ketodieta?

Ketodieta, kotogenní, proteinová, bílkovinová, bílkovinná dieta, to vše jsou názvy pro zdravý dietní program. Jeho účinky jsou zaručené a jeho dodržování vás připraví na plynulý přechod na běžnou zdravou a vyváženou stravu. Pomocí ketodiety zhubnete bez následného jo-jo efektu. Už samotný název proteinová keto dieta napovídá, že spočívá ve zvýšeném příjmu kvalitních proteinů, čili bílkovin. Současně se výrazně snižuje příjem sacharidů. Tímto procesem dochází v těle k metabolickému stavu zvanému ketóza. Během tohoto procesu tělo čerpá energii téměř výhradně ze své vlastní tukové zásoby. Tuky se spalují, ale svalová hmota nemizí.

Jak keto dieta probíhá?

Tento proteinový dietní program je založen na konzumaci zdravých jídel, aniž by se člověk musel příliš omezovat. Program je rozdělen do šesti fází, po jejichž absolvování dojde k výraznému snížení tělesné váhy zejména redukováním tuků při současném zachování svalové hmoty. Díky dostatečnému přísunu kvalitních bílkovin, tuků,vitamínů, minerálů a stopových prvků v produktech It’s my life! se nemusíte obávat žádného strádání. Proteinová dieta je bezpečná, vede k hubnutí bez následného jo-jo efektu a své tělo při ní o nic neochudíte.

Jídelníček na míru

Firma It´s my life nabízí také sestavení jídelníčku na míru. Její výživoví poradci nejprve provedou důkladnou analýzu vašeho těla metodou InBody. Po jejím vyhodnocení vám sestaví jídelníček na hubnutí, který bude odpovídat vašim potřebám. Potraviny a suroviny doporučené v tomto jídelníčku jsou běžně dostupné, nebo si je můžete koupit v e-shopu It’s my life!