CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší společnosti

Potřebujete jeden komplexní systém, ze kterého byste chtěli pohodlně ovládat celou vaší společnost? Žádný problém, stačí zvolit CRM systém. Jde o systém, se kterým můžete řídit naprosto vše, od firemních projektů až po zaměstnance, firemní finance, reklamní kampaně i komunikaci s klienty. Při výběru můžete být trochu zmatení, protože se na trhu nabízí více řešení, ale ne každé může být pro vaší firmu vhodné.

AutoCRM je nejpokročilejší řešení, které je pro vás jako stvořené

V České republice máme tu čest mít jeden z nejpokročilejších CRM systémů vůbec a sice AutoCRM. Čím je tak převratný? Kromě toho, že je to Open Source řešení a je v češtině, je na něm fascinující to, že se hodí pro všechny firmy bez rozdílu. Můžete být malá firma se dvěma zaměstnanci i velká společnost s několika tisícovkami zaměstnanců a systém vám bude vyhovovat. Je to tím, že vám ho specialisté upraví na míru vašim potřebám.

Pokud máte firemní projekty, které potřebujete mít neustále pod kontrolou, můžete je zde pohodlně spravovat a jejich správu usnadní i Ganntův diagram, se kterým uvidíte návaznost, stupeň dokončení nebo i předpokládané datum skončení projektu. Můžete odsud komunikovat se všemi zaměstnanci, plánovat jim práci, zasílat zadání, sledovat jejich vytížení nebo i docházku. Budete mít přehled naprosto o všem, včetně firemních financí. Můžete odsud spravovat faktury, zobrazovat si zisk nebo obrat za různá období, vaše výdaje a cokoliv dalšího. Pod palcem budete mít i komunikaci s klienty, systém totiž zastane i funkci emailového klienta a také zde můžete zasílat nabídky, newslettery, evidovat si obchodní příležitosti a zobrazovat si podrobné informace o všech klientech. Vaše možnosti jsou téměř neomezené a tento systém zcela změní fungování vaší firmy. Zjistěte více informací na AutoCRM.cz.