Zbavte se tuku z problémových partií jednou pro vždy!

Cvičíme a snažíme se jíst zdravě. Jsou ale místa, kde se přebytku tuku nejde zbavit. Někomu se nejhůře shazují kila z hýždí, někomu z břicha a dalšímu ze stehen. Nemusíme si ale zoufat. Existují způsoby, jak docílit své vysněné postavy!

icho

Pokud se snažíme shodit kila v oblasti pasu, musíme začít od vyvážené a pestré stravy. Rozhodně zapomeňme na drastické diety! Hladovění a odříkání stejně dlouho nevydržíme a kila postupně nabereme zpět i s úroky. Břicho musíme pravidelně posilovat. Při hubnutí je také vhodné zařadit aerobní cvičení. Například běh nebo jízdu na kole.

Hýždě

Hubneme, kila jdou dolů, ale v oblasti hýždí se tuk stále drží. Nejde o nic neobvyklého! Zadek se hubne opravdu obtížně. Nazout bychom měli kolečkové nebo klasické brusle. Během jízdy totiž kromě posilování hýžďových svalů spalujeme i tuk! Důležité je si ale hlídat správnou tepovou frekvenci. Například pomocí chytrých hodinek.

Stehna

Jestliže nás trápí větší stehna, patříme pravděpodobně mezi hrušky. Tomuto typu postavy se tuk usazuje nejvíc v dolní polovině těla. Stejně jako u každého hubnutí bychom si měli ohlídat stravu. Přepálené a tu

né věci musíme nahradit kvalitními tuky například z ryb. Kromě posilování, čímž stehna hezky zpevníme a dáme jim tvar, je dobré zařadit i aerobní cvičení. Ideální je skákání na trampolíně neboli jumping.

Tukové buňky odstraní kryolipolýza!

V některých případech se, ani při dodržování těchto pravidel, tuků z problematických partií nezbavíme. Ideálním řešením, jak krásné postavy docílit, je potom návštěva kliniky Mediestetik. Specialisté m přebytečný tuk odstraní pomocí kryolipolýzy Zeltiq CoolSculpting®. První změnu uvidíme ihned po ošetření. Úplný efekt se dostaví do tří měsíců. Tukových buněk se tak zbavíme jednou pro vždy!