Potřebujete rychle doručit dokumenty?

Potřebujete rychle doručit dokumenty, balík malých, ale i velkých rozměrů a služby klasické pošty se vám zdají zdlouhavé? Posíláte dokumenty obchodním partnerům pravidelně? Využijte služeb kurýrní společnosti. Kurýrní společnost je obdobou klasické pošty. Velký rozdíl poznáte v rychlosti dodání zásilky. Po městě adresát obdrží zásilku běžně do dvou hodiny. Ovšem to není jediná výhoda.

Jaké výhody mají kurýři kromě rychlosti dodání?

Kurýrní služba v Praze garantuje rychlost dodání, která se zpravidla počítá na hodiny, nikoliv na dny. Mezi další velké výhody patří způsob naložení zásilky. Pro kurýrní společnost nečiní žádný problém si zásilku vyzvednout přímo u vás, ať už je to doma nebo v kanceláři. Nemusíte nikam běžet na sídlo společnosti. Kurýr doručí během několika hodina adresátovi přímo k rukám. Společnost intimekuryr.cz doručí vaše zásilky i do zahraničí nákladní leteckou dopravou v rekordních časech. Zřídí také celní odbavení.

Změnu adresy adresáta nebo adresáta samotného, můžete během přepravy, kdykoliv změnit. Zásilku můžete po celou dobu sledovat na internetu. Společnost intimekuryr.cz vás bude informovat o doručení zásilky. Možnost objednání služby na internetu je pro ně samozřejmostí. Jejich profesionální tým kurýrů se o vaši zásilku postarají a dodají ve stavu, v jakém jim převzali na místo určení.

Zásilky se nikde neskladují a při předání do rukou kurýrovi se okamžitě vydají na cestu k adresátovi.

Další využití kurýra

Kurýra můžete využít k doručení téměř čehokoliv. Má vaše partnerka narozeniny a vy nestíháte obsatarat květiny nebo dárek? Pošlete kurýra. Jistě bude překvapená. Služeb kurýra můžete také využít k dovozu jídla, pokud restaurace nebo bufet nemá vlastní dovoz. Pokud potřebujete cokoliv doručit ihned, neváhejte služeb kurýrní společnosti využít.