Využijte výhod operativního leasingu

Chtěli byste nový vůz pro sebe nebo pro svou firmu? Jde o velký krok, u kterého je vhodné nedělat zbytečné chyby. Koupě nového vozu je velmi velký výdaj spojený s mnoha starostmi, o auto se budete muset stále starat, kupovat dálniční známky, platit silniční daň, připravovat ho na STK a ME, zajišťovat opravy a další. Vůz bude přitom neustále stárnout a ztrácet na hodnotě. Jde tedy o velký výdaj, který přináší mnoho starostí.

Objevte možnosti operativního leasingu

Je možné mít vůz i bez velkých nákladů a bez starostí? Ano, s pomocí operativního leasingu. Nepleťte si však tento pojem s běžným leasingem. Operativní leasing je v podstatě velmi výhodný dlouhodobý pronájem vozu. Poskytovatel operativního leasingu vám zajistí auto a vy za něj budete měsíčně platit určitou částku, která v sobě bude mít zahrnuty všechny služby. Nemusíte řešit nic, od dálniční známky až po servis, poplatky aj., o vše se postará poskytovatel. Vy si jen užíváte výhod vozu a platíte za něj pohonné hmoty, vše ostatní dělá společnost. Operativní leasing si můžete dohodnout na vybranou dobu, třeba na 24, 36 nebo 48 měsíců.

Když operativní leasing skončí, vůz vrátíte a následně si můžete vzít zase jiný vůz na operativní leasing, jeto velmi výhodná služba, díky které nikdy nebudete jezdit se starým vrakem, ale vždy jen s novým vozem a nebudete řešit žádné starosti. Tuto službu mohou využívat běžní lidé, podnikatelé i firmy. Obzvláště u firem je velmi výhodné mít flotilu vozů na operativní leasing, můžete si zajistit velké množství vozů bez velkých počátečních nákladů. Co se týče vozů, nabízí se vám vozy mnoha značek, populární je zejména operativní leasing vw, Škoda a další. Mezi nejlepší a nejvýhodnější poskytovatele patří barth-operak.cz, na webu si můžete prohlédnout velmi širokou nabídku vozů. Jen si představte, že získáte nový vůz již od 4-5 tisíc za měsíc. Inspirujte se nabídkou a možná zjistíte, že je operativní leasing nesrovnatelně výhodnější než nákup nového vozu.