Praha – nejlepší místo pro zábavu dospělých

Hlavní město Praha nabízí nepřeberné množství možností rozptýlení. Přes den jsou k dispozici restaurace, kavárny, vinárny i typické pražské hospody. Pokračovat v zábavě můžete večer, ale mnohde i do pozdních ranních hodin. Zejména páteční a sobotní noc je vhodná k posezení s přáteli nebo i k nevázané zábavě v některém nočním podniku. Pořádně se můžete odreagovat v některém baru či klubu, kde se většinou nabízí příjemná atmosféra s bezvadnou živou muzikou, výborná jídla a skvělé drinky.

Kultura

Dáte-li přednost decentní kultuře, máte spoustu příležitostí. Málokterá evropská metropole má ve svém centru tolik divadelních scén jako Praha. Vybírat můžete z řady repertoárů podle svých představ i nálady. Rovněž nabídka filmových produkcí je bohatá. Praha disponuje řadou kin, ať už jsou to staré artové biografy, nebo komfortně vybavená multikina. Vyhlášené jsou také jazzové kluby, jako je Reduta na Národní třídě nebo Jazz & Blues Club Ungelt na Staroměstském náměstí, kde vás strhne vynikající živá hudba.

Zábava spojená s občerstvením

Tuto kombinaci najdete v celé řadě pražských hospod. Mezi nejvyhlášenější restaurace patří hospoda „U Fleků“, kde si můžete pochutnat na staročeských pokrmech a při pití tradičního černého ležáku se bavit pravidelným kulturním programem a z plných plic si zazpívat. Rovněž další pražské hospody mají skvělou pověst u našich i zahraničních turistů. Například můžete zajít k Pinkasům, k Tygrovi, či do neméně známé restaurace „U Kalicha“, která má za svůj symbol Švejka.

Jak se orientovat

Kdo chce navštívit Prahu za účelem zábavy a povyražení a neví, kam se vydat, případně se nemůže s přáteli shodnout na vhodném cíli, má k dispozici skvělou službu v podobě web průvodce na internetu. Stránky pragueforadults.com vám ukáží pravý Prague nightlife, jsou plné nabídek nejlepších heren, nočních klubů, barů, hospod, restaurací, zábavních podniků a jiných zařízení. U mladé generace si získal oblibu například Nebe-Coctail & Music bar nebo Buddha bar. Pánové si přijdou na své v podniku Sweet Paradise, v Neon klubu a dalších podnicích, jejichž adresy a otevírací doby jsou na webových stránkách uvedeny. Další variantou je třeba noční „jízda“ Prahou s partou přátel po vyhlášených hospodách.