Plechové střešní krytiny jako moderní řešení pro každý dům

Když se dnes staví nebo rekonstruují domy, lidé už se většinou nesnaží kopírovat trendy z dob minulých, ale zajímají se o současná řešení. V oblasti stavebnictví došlo v průběhu let k mnoha inovacím a týká se to také střech. Stále roste popularita krytin, které starší generace možná nezná, ale které přináší celou řadu benefitů. Objevte plechové střešní krytiny od výrobce STŘECHY COMAX®.

Co byste měli vědět o střechách COMAX®?

Plechové střešní krytiny COMAX® jsou moderní volbou, kterou byste však v mnoha případech, pokud jde o vzhled, na první pohled nerozeznali od tradičních druhů krytin. Jejich předností je nízká hmotnost, krov tak nemusí odolávat takovému zatížení. Krytina se snadno montuje a je vám k dispozici v široké škále barev i provedení. Vyniká stálobarevností i vysokou odolností proti UV záření a chemickým vlivům. Je vyráběna s ohledem na životní prostředí a je tudíž 100% recyklovatelná. Jde o střechu na celý život a výrobce to potvrzuje i zárukou životnosti až 75 let. Výrobní proces splňuje přísná kritéria, disponuje certifikacemi ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001, kvalita materiálu je je dokládána atesty, takže máte jistotu, že vybíráte z toho nejlepšího.

Zájemci o krytinu pro šikmé střechy si mohou u výrobce STŘECHY COMAX® vybírat z velkoformátových krytin: COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA či TRAPÉZOVÝCH PLECHŮ COMAX®. Pro architektonicky zajímavé stavby či objekty oblých tvarů, ať jde o střechy nebo fasády, se nabízí také designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330, která pro svůj pravidelný tvar malých rozměrů 33 x 33cm výtečně kopíruje rovinné i oblé plochy domu.

Zaujaly vás plechové střechy?

Pokud vás střechy COMAX® zaujaly, neváhejte výrobce kontaktovat, a to přímo na webu strechycomax.cz. Vypracuje vám zdarma kladečský plán pro pokládku vaší nové krytiny včetně nabídky doporučeného doplňkového sortimentu, aby váš střešní plášť správně fungoval. Na střechu dlouho čekat nemusíte, krytiny vám budou do dány až k vám na stavbu do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu, a to prostřednictvím vlastních vozů výrobce. Inspirujte se na webu výrobce, kde naleznete nejen více informací, ale především ukázky realizací.