Plánujete občerstvení pro více lidí? Myslete na kelímky

Poskytujete cateringové služby, zajišťujete občerstvení či prodej jakéhokoliv rozlévaného pití? V takovém případě je nutné myslet na nápojové kelímky. Ty jsou velmi důležité, protože je nemyslitelné nabízet pití ve skleničkách nebo hrncích, nejen, že by se vám nemusely vrátit, ale takové nádobí vy se mohlo rozbít nebo by byl jeho nákup příliš nákladný. Na hromadných akcích se vyplatí používat jednorázové kelímky a nádobí, je však potřeba ho sehnat v odpovídajícím množství a pochopitelně za nejnižší ceny. V takovém případě vám nejlépe pomůže český velkododavatel sortimentu pro gastronomii, na Jarico.cz.

Nakupujeme kelímky na akci

Nápojové kelímky je potřeba mít v dostatečném množství a předem zvážit, z jakého by měly být materiálu, kolik jich budete potřebovat a jak by měly být velké. Všechny druhy nápojových kelímků můžete vybírat na https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-napojove-kelimky-katskup100.php.

Zřejmě nejvýhodnější a nejvyužívanější jsou plastové kelímky a to nejen kvůli nízké ceně, ale i kvůli možnostem použití. Jsou vhodné prakticky pro všechny studené nápoje, ať už alkoholické nebo nealkoholické. Najdete mezi nimi i druhy, které jsou použitelné pro teplé nápoje, hnědo-bílý kelímek na kávu nebo bílý šálek s ouškem. Kompletní sortiment plastových kelímků vybírejte na https://www.jarico.cz/napojove-kelimky-plastove-kelimky-katskup10005.php.

Jestliže máte v plánu nabízet koktejly a smoothie, pak použijte kelímky PET a KRYSTAL, ty jsou ze silnějšího plastu a lépe se drží.

Pokud hodláte nabízet studené i teplé nápoje, univerzální volbou jsou papírové kelímky, v nich můžete podávat vše, od teplého čaje až po mošty, pivo a cokoliv dalšího. Jestliže hodláte nabízet jen teplé nápoje, nejlepší volbu představují termo kelímky z EPS, kde vydrží obsah dlouho teplý. Vždy vybírejte tento sortiment tam, kde dostanete kvalitní výrobky v dostatečném množství a za bezkonkurenční cenu.