Pár triků, které vám okoření sexuální život

Pamatujete si, jaké to bylo s vaším partnerem, když jste se poznali a navzájem začali také poznávat svá těla? Ten sex plný vzrušení, nadšení a erotického náboje? A hlavně – byl častý. Nemohli jste se dočkat, až se zase uvidíte, skočíte do postele a pořádně si to rozdáte? Kde tyhle loňské sněhy jsou? Nezoufejte, i nežádoucí rutina se dá změnit opět na vzrušující zážitky, kterých nebudete mít nikdy dost. Pomohou vám k tomu malí „pomocníčci“, kteří by neměli chybět pod postelí nejednoho páru.

Jaké jsou ty nejlepší hračky, které vás pošlou do stanice touha?

Lubrikanty

Lubrikační gely by rozhodně neměly chybět v ložnici žádných gayů. Pohlavní styk je poté mnohem příjemnější. Položte se s partnerem do postele, zajistěte si příjemnou atmosféru a vytáhněte vámi vybraný lubrikační gel. Ten můžete vybírat z mnoha vůní – například pomerančový, jahodový, čokoládový a spoustu dalších, aby vás ještě více rozvášnil.

Jocksy

Většina lidé pojem jocksy slyší poprvé. Věřte ale, že v gay komunitě jsou tyhle „slipy“ velice oblíbeným spodním prádlem. Originálně byly jocsky navrženy, aby sportovcům chránili intimní partie. V dnešní době jsou jocksy běžně užívány jako spodní prádlo, které je vzrušující tím, že muž odhalí celý svůj zadeček, který je tak vzrušující pro ostatní muže!

Jocsky jsou obvykle složeny z elastického pásu, které mají přední kapsu, do které se „schovají“ genitálie a dalšími dvěma elastickými pásy jsou připevněny ke spodní části této kapsy.

Poppers

Tohle afrodiziakum se užívá čicháním přímo z lahvičky a jeho účinek není dlouhý, trvá tak jednu až dvě minuty. Proto by se mělo k lahvičce čichnout ve chvíli, kdy cítíte, že se orgasmus nezadržitelně blíží. V tu chvíli vám poppers zněkolikanásobí prožití tohoto vrcholného okamžiku. Jeho užívání je nejvhodnější právě pro gaye, jelikož dokáže uvolnit hladké svalstvo, což jim ulehčí anální styk.