Centrum Mladé Boleslavi nabízí pohodlné bydlení

Mladá Boleslav je průmyslové město, které svým obyvatelům nabízí nejen dobré pracovní příležitosti, širokou občanskou vybavenost, výhodné spojení nejen s Prahou, ale například i s Libercem, ale i kvalitní a pěkné bydlení mladá boleslav a to přímo v centru města.

Dukelská 992/22

Pokud se rozhodnete bydlet v centru města, nabízí se vám možnost bydlení v Dukelské 992/22. Dům byl sice postaven již ve třicátých letech minulého století, ale v současné době prošel kompletní rekonstrukcí. Dům dostal novou střechu a byl kompletně zateplen. Díky tomuto faktu můžete ušetřit náklady za topení. Zateplení má také velký vliv i na odhlučnění.

Rekonstrukcí prošly i stropní a podlahové konstrukce. Nové jsou i rozvody vody, plynu i elektrorozvody. Samozřejmostí je i rekonstrukce kanalizace.

Prodej bytů v boleslavi tak nabízí byty prvotřídní kvality a navíc si, ještě před nastěhováním, můžete vybrat dekory a barvu dveří či nechat zabudovat vestavěné skříně. Byty disponují i dostatkem úložných prostor. Ke každému bytu patří i sklepní prostor.

V nabídce naleznete celou řadu bytů o různé velikosti i rozloze. Kompletní nabídku naleznete na portálu dukelska22.cz.

Kolaudace proběhla v roce 2017 a v současné době čekají byty, kterých je zde umístěno 12, na své nové majitele.

Okolí domu

Poblíž domu se nachází autobusová zastávka, zdravotní středisko i školská zařízení (mateřská, základní i střední škola). Na své si přijdou i milovníci kultury a vyznavači sportovních aktivit. K dispozici je dům kultury, městské divadlo, městský park či stadion, venkovní fitness centrum nebo známé a velmi oblíbené Bondy centrum (největší centrum celého regionu), které nabízí, kromě nákupů, i zábavu. Další možností nákupů je centrum Olympia, které nabízí různé druhy služeb, celou řadu obchodů a restaurace.