Na Návsi je příjemná restaurace v obci Plazy nedaleko Mladé Boleslavi

Restaurace Na Návsi v obci Plazy nedaleko Mladé Boleslavi nabízí kvalitní občerstvení v podobě moderní české kuchyně. Na své si však přijdou i milovníci tradičních receptů. Majitelé i zaměstnanci dbají na to, aby suroviny, ze kterých se veškerá jídla připravují, byly čerstvé a kvalitní. Jen díky tomu přinese konzumace připravovaných jídel nevšední labužnický zážitek. A co by to byla za restauraci s občerstvením, která by neměla ve své nabídce i kvalitní a vynikající nápoje.

Pro milovníky zlatavého českého moku je v nabídce čepované pivo značek Pilsner Urquell a Velkopopovický Kozel 11° a řidiči, malé děti nebo ti, kdo dávají přednost nápojům nealkoholickým, mohou vyzkoušet domácí limonády, jež se vyrábějí ze surovin i receptur, které jsou roky prověřené.

Kromě české klasiky si zde v některých dnech můžete pochutnat i na specialitách z kuchyní zahraničních. Velmi oblíbené jsou i víkendové akce. V případě zájmu vám ochotný personál zabalí jídlo s sebou.

Co ještě restaurace Na Návsi nabízí?

Restaurace nabízí i možnost pořádat zde svatby mladá boleslav a to díky velkému sálu, do kterého se vejde až 120 osob. Kromě svateb lze zde pořádat i celou řadu kulturních i společenských událostí nebo třeba školení s možností stravování či občerstvení.

Restaurace během týdne také nabízí rozvoz jídel mladá boleslav. Jídlo si tak můžete objednat nejen domů, ale i do zaměstnání.

V případě příznivého počasí lze využít pro posezení venkovní terasu. Rodiny s dětmi zajisté uvítají dětské hřiště, na němž si mohu jejich ratolesti hrát a které je na dohled z venkovního posezení. Pamatováno je i na osoby handicapované, neboť restaurace má bezbariérový přístup. Máte domácího mazlíčka? To vůbec nevadí i čtyřnozí chlupáči jsou v restauraci vítáni. Příznivci sportovních zápasů uvítají možnost promítat sportovní přenosy.