Oslňte svým dokonalým pohledem díky pražskému salonu

Také často obdivujete, jaké mají ostatní ženy úžasné řasy, a závidíte jim, že jim příroda nadělila více, než vám? Nemusí to být vždycky pravda! Spousta žen již využívá trendu prodlužování řas – to vás může dokonale zmást, jelikož po jejich aplikaci je výsledek naprosto přirozený a nikdy by vás nenapadlo, že jejich řasy nejsou darem od přírody.

Prodlužování řas podlehly dámy všech věkových kategorií – přeci krásná můžete být v každém věku. Ale jak vybrat ten správný kosmetický salon v Praze, ze kterého vyjdete jako mrkací panenka a ne jako byste zrovna brečeli a řasy měli nepřirozeně slepené? V Praze je nespočet takových salonů, které vám slibují precizní práci, ale bez doporučení či referencí je těžké odhadnout, do jaké míry je jejich reklama pravdivá. Jeden z nich ale vyniká, jedná se o salon Beautiful Me, který nemusíte ani složitě hledat, jelikož sídlí přímo na Václavském náměstí.

Proč si nechat řasy prodloužit právě zde?

  • Řasy jsou aplikovány metodou řasa na řasu a každá s nich dokonale kopíruje tvar vašich přírodních řas a navíc je prodlužuje a zesiluje. Navíc jsou hypoalergenní.
  • Jsou maximálně lehké a odolné proti nepříznivým vlivům počasí.
  • Jejich aplikace je naprosto bezbolestná a navíc si u ní příjemně odpočinete a zrelaxujete, jelikož jsou aplikovány vleže na pohodlném lehátku.

Máte pořád obavy či otázky?

Nemusíte se bát! V tomto salonu s vámi zkušena lash stylistka předem vše prokonzultuje, odborně poradí s délkou aplikovaných řas, vysvětlí, jak se o ně následně starat a kdy přijít na doplnění, které je nutností, jelikož vaše přírodní řasy vypadávají – tomu bohužel nezabráníte.

Pokud pořád přemýšlíte nad prodloužením řas v Praze, na nic nečekejte. Překonejte své zbytečné obavy a oslňte své okolí uhrančivým pohledem, který vám v salonu vykouzlí za necelou hodinku a půl – a to za zkoušku přeci stojí, ne?