Tisk letáků a bannerů pro účinnou propagaci

Velké i malé firmy, organizátoři různých společenských, kulturních či sportovních akcí, spolky, sdružení a další subjekty si mohou na portálu Abc tiskárny objednat levný tisk propagačních letáků. Výhodou pro objednatele je, že online tisk letáků na nejvyšší kvalitativní úrovni mohou sami ovlivnit tak, že letáky budou vyrobeny přímo na míru.

Tiskárna garantuje jak kvalitu tisku, tak rychlost realizace každé zakázky. Tyto požadavky jsou v souladu s představami zákazníků, kteří většinou považují letáky za neodmyslitelnou součást svého marketingu. Plně barevné letáky uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, jelikož vypadají skvěle. Navíc jsou díky službám Abc tiskárny bezkonkurenčně levné již od nízkého nákladu. Pokud požadujete větší formát letáků, pak můžete svou představu projednat osobně ve firemní sekci „plakáty“.

Designové návrhy

Abc tiskárna si zakládá na tom, že každý zákazník má právo na vlastní designový návrh pro tisk letáků. Úkolem i cílem tiskárny je pak vytisknout leták v mimořádně skvělé kvalitě, která upoutá pozornost odborné i běžné veřejnosti a zákazník bude na svůj leták právem pyšný. Službou pro klienty je také umožnění podávat vlastní návrh nového designu letáků, který grafici tiskárny přivedou k dokonalosti. Výsledkem je zpravidla leták, který odpovídá klientově značce a nárokům na moderní design.

Velké plakáty přitahují

Čím větší formát, tím větší účinek. Proto se Abc tiskárna zaměřuje i na tisk A2 a dokonce i na A0. U těchto formátů je možný výběr ze svítivě zelené, svítivě žluté a svítivě oranžové barvy. Vedle barvy je důležitý také grafický návrh a nápaditost plakátu. Tisk plakátů A2 se stal velice žádanou službou, která se uplatňuje při propagaci kulturních událostí, slevových akcí a jiných příležitostech. K zákazníků patří například také městské a obecní úřady, pořadatelské agentury a řada dalších.

Levné bannery

PVC bannery umísťované na stěnách a reklamních plochách se tisknou v několika rozměrech, na které jsou bannery ořezány na přesnou velikost. Abc tiskárna nabízí při úpravě bannerů na míru využít služeb firemního DTP studia, ve kterém grafici dokáží realizovat tisk bannerů přesně v souladu s představami zákazníka.