Jak odstranit tuk na břišních partiích?

Tuk v oblasti břišních partií řeší snad všichni. Každý z nás chce nebo někdy v životě chtěl zbavit se nepříjemných tukových faldíků. Obecně se nejčastěji hromadí tukové polštářky na bříšku a pak je z nich odstranit bývá často těžké. Proto volíme různé rychlé diety, krémy, mastičky, tabletky na hubnutí a podobně.

Ne všechno, ale působí, a když už, tak jen na krátkou dobu. Jak tedy odstranit tuk z břišních partií?

Schránka 01

U mužů i u žen dochází k hromadění tuků na břiše, ovšem u každého je to jiným způsobem. Mužům jde obvykle všechen tuk do břicha, zatímco ženám se usazuje na bocích a hýždích. Toto platí obecně, nikdo nejsme stejní, takže toto pravidlo nutně na vás platit nemusí. I malou změnou v jídelníčku, pravidelným cvičením můžete pro své tělo něco udělat a pomoci tak odstranit tuk z bříška.

Jak nejlépe zhubnout v okolí bříška?

Nejlepší způsob je kombinace aerobního cvičení spolu se změnou jídelníčku. Jde o zdravý způsob, který z břišních partií nevábně vypadající faldíky odstraňuje. Nicméně, existují také jiné, přírodní pomůcky, které pomohou k úbytku tělesné hmotnosti.

Hubnoucí nápoj

  • 200 ml vody
  • ½ lžičky skořice
  • 1 lžička medu

Do mísy dejte ½ lžičky skořice a zalijte vařící vodou. Přikryjte a nechte půl hodiny. Když se voda se skořicí trošku ochladí, přidejte jednu lžičku medu. Pijte půl šálku před spaním a druhou polovinu uchovejte v lednici a vypijte ráno, na lačný žaludek.

Tento nápoj vypijte každé ráno na lačný žaludek před snídaní a poté večer před spaním. Když jej budete pít pravidelně, hmotnost se bude snižovat a to i u silně obézních lidí. Tento nápoj totiž tukům neumožňuje jejich hromadění. Není nutno tento nápoj pít během dne, funguje pouze tehdy, když si jej dáte před spaním a ráno na lačný žaludek. Velikost vašeho pasu tak bude postupně menší a menší a vy se tak zbavíte své nadváhy.

Skořice a med mají dobrý čistící vliv na trávicí trakt. Odstraňují z něj parazity, plísně a další bakterie, které v těle zpomalují trávení. Tělo se tak očistí a to vede ke snižování hmotnosti. Ve chvíli, kdy se celé tělo očistí, pravděpodobně dojde k zástavě hubnutí, nebudete tedy již díky nápoji hubnout. Zajímavé je také, když do receptu přidáte zázvor, který může účinky tohoto nápoje ještě zvýšit a posílit.