4 potraviny, které vás ochrání před rakovinou

Příroda má svá vlastní pravidla. Tento článek vám poskytne jednoduchý a velmi účinný návod na to, jak se preventivně chránit před rakovinou. Základ je v kombinací 3 silných živin, se kterými přišel Caroline Anderson. Následující recept však přidává další složky a vytváří z něj tak ultimátní lék proti rakovině.

Síla tohoto receptu je stará přes 2000 let a pochází ze staré indické tradice. Tyto složky se v Indii používají po celá staletí a znají se i jejich výhody pro lidský organismus. Pravidelným příjmem těchto potravin snižujete riziko vzniku rakoviny na minimum. Někteří odborníci se domnívají, že tento recept je schopen léčit většinu smrtelných nádorů.

Složení:

  • 1 lžíce za studena lisovaného olivového oleje (může být použitý i organický kokosový olej)
  • 1/4 lžičky černého pepře
  • 1/2 lžičky kurkumy
  • 1/2 lžičky zázvoru

Vložte všechny ingredience do mísy a smíchejte je. Tato pikantní směs je vhodná jako zálivka pro salát nebo na potření plátky masa, do polévek či dušených pokrmů. Můžete též vytvořit energetický nápoj, stačí přidat trochu jogurtu. Doporučujeme konzumovat přiměřeně s ohledem na tělo a jeho schopnosti zpracovat živiny, které tyto potraviny poskytují.

Pokud budete směs konzumovat jednou denně, předejdete vzniku rakoviny. V případě léčení rakoviny, doporučujeme směs jíst 3-4 denně.

Černý pepř

Černý pepř pomáhá vstřebávat látku kurkumin, která pochází z kurkumy. Nedávný vědecký výzkum dospěl k závěru, že piperin, účinná látka obsažená v pepři, zlepšuje vstřebávání kurkuminu o 2000% a zvyšuje tak účinnost této jedinečné látky.

Zázvor

Zázvor je účinný antioxidant, který má protirakovinné a protizánětlivé účinky. Je schopný ničit volné radikály a rakovinotvorné buňky. Obvykle se používá při zvracení a nevolnosti. Funguje i skvěle jako podpůrný prostředek pro spalování tuků a detoxikace těla.

Kurkuma

Nepochybně nejsilnější složka tohoto receptu. Má silné protirakovinné, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Napomáhá lidem trpící cukrovkou, rakovinou a onemocněním srdce. Kurkumin je fytochemikálie, který poskytuje protizánětlivé účinky. Je vědecky prokázáno, že kurkuma má silný dopad na boj s rakovinou vaječníku, slinivky, prostaty, mozku a prsou.

Extra tip

Kadidlový olej posiluje účinky receptu. Společně s kurkumou, pomáhá léčit rakovinu bez vedlejších škodlivých účinků. Přidejte 2-3 kapky tohoto silného oleje pod jazyk 2-3 krát za den a užívejte společně s receptem. Případně jej můžete použít na masáž krku.