Lyofilizované ovoce pro pohodové mlsání

Máte někdy chuť na sladké? My také. Proto jsme pro vás na e-shopu Stihlonozka.cz připravili ty nejvybranější dobroty, které osladí váš den a přitom podpoří zdravou stravu. Vybírejte, než nebude! Zdravé čokolády bez přidaného bílého cukru mizí před očima.

Mlsání, které tělu prospěje

Mlsáte rádi? Jak se říká, kdo mlsá rád, na tom je to znát. Proto mlsejte chytře, dejte tělu potřebné vitamíny a nepřiberte ani gram. Jak na to? Řešením může být lyofilizované ovoce bez přidaného bílého cukru. Navíc ze sebe budete mít dobrý pocit.

Mlsáte rádi večer u televize nebo relaxujete u knížky? Lyofilizované ovoce bez přidaného cukru je tím nejlepším společníkem, kterého si můžete vybrat. Doporučit vám můžeme Lyo Smoothie mix, Lyo smoothie NATU, Lyo mix meruňka a švestka nebo Lyofilizovaná broskev od Goodie.

Čokoláda bez bílého cukru

Co takhle čokoládu bez bílého cukru? Zní to lákavě, že? většina lidí neví, že je možné ji skutečně koupit. Výrobci se totiž dívají především na cenu a příliš je nezajímá, jestli je čokoláda zároveň i zdravá. Nestarají se ani o možné zdravotní následky spojené s nadměrnou konzumací cukru jako je například cukrovka.

Zdravá čokoláda, bez přidaného cukru, je ideální alternativa ke klasickým sladkostem, které můžete koupit v obchodech. Zapomeňte na všechny ty nezdravé laskominy a dejte tělu to, co mu prospěje. Kakaové boby samy o sobě jsou stejně zdravé jako jiné dary přírody.

Pečte zdravě a s láskou

Máte rádi své vlastní tělo? A chcete pro něho jen to nejlepší? Zkuste si pro sebe čas od času něco upéct. Udělat si radost a nekupovat jen hotové sušenky. Na webu Štíhlonožka.cz najdete zdravé ořechové krémy bez přidaného cukru a řadu dalších laskomin, které vám s tím pomohou.

U každého produktu navíc najdete nejen přesné složení, ale také pár zajímavostí o výrobci a nutriční hodnoty na 100 g produktu. Díky nám pro vás bude zdravé mlsání a pečení snadné jako ještě nikdy.