Kde se ubytovat v Praze? Vybírejte z několika možností!

Návštěva Prahy bývá pro mnoho obchodníků a různých úředníků věcí jednoho dne. Během něj si domluví nejrůznější schůzky a večer se zase vrací zpět domů, ať už to mají pár kilometrů nebo třeba tři stovky kilometrů. Když to však vaše práce vyžaduje, musíte být v Praze brzy ráno, chcete si udělat prodloužený víkend nebo jen potřebujete přespání, protože vám večer domů už nic nejede, musíte řešit, jaký hotel nebo pension si vyberete. Praha jako hlavní město je velká a možností ubytování je díky tomu velká spousta. Ne každé však je tím pravým pro vás.

Kde se ubytovat?

Vsaďte na Hostel Praha – 5, který disponuje hned třemi typy ubytování. Vyberete si tak přesně podle toho, co potřebujete a chcete. Jednotlivé možnosti jsou rozvrženy podle vybavenosti pokojů a také podle ceny. Můžete vybírat mezi ubytováním hostelového typu, penzionového typu a apartmány. Vy si můžete vybrat podle ceny, podle vybavenosti a také podle toho, kolik času hodláte strávit na pokoji. Školní výlety a lidé, kteří nejsou nároční na prostor, si mohou oblíbit Economy pokoje, ve kterém je více lůžek a koupelna je společná pro více pokojů.

Dále můžete vybírat z klasických pokojů, které jsou několika lůžkové. Disponují předsíňkou, televizí, stolkem, šatní skříní, koupelnou a toaletou na pokoji. Nesdílíte společné koupelnové prostory s dalšími lidmi a máte své soukromí. Tyto pokoje využijete ke krátkodobým pobytům, pracovním cestám nebo prodlouženému víkendu. Chcete-li opravdu velký komfort, pak vsaďte na apartmány.

Ty jsou různě velké a vybaveny opravdu komfortně. Disponují obvykle obývacím pokojem, kuchyňským koutem, jídelním stolem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kuchyňským nádobím a také vlastní koupelnou a záchodem. Díky tomu budete mít opravdu komfortní ubytování, které můžete využít podle vlastní potřeby. Hostel v Praze 5 nabízí opravdu široké možnosti, vyberte si takovou, která je pro vás nejlepší.