Každý si zaslouží přístup ke kvalitnímu pečivu

Snad každý zpozorní, když se mu dostane do donu vůně čerstvého lahodného pečiva. Je krásné takové pečivo cítit a ještě krásnější je takové pečivo jíst. Kvalita pečiva v běžných obchodech šla postupně velmi dolů. Může za to skutečnost, že se kvůli snížení nákladů používají ty nejlevnější suroviny a pečivo většinou vyrábí stroje. Je rozdíl mezi chlebem, který vyrobí stroj z levných surovin a mezi chlebem, který vyrobí pekař, který ctí lásku k řemeslu a používá ty nejkvalitnější suroviny.

Kde najdete to nejkvalitnější pečivo?

Pokud je pro vás kvalita a chuť důležitá, měli byste se rozhodovat, kde budete pečivo nakupovat. Jistotu té nejlepší kvality máte v pekárnách NÁŠ CHLÉB. Zde se vám nabízí široká nabídka pečiva, které je vyráběné ručně a z těch nejlepších surovin. Pekárna staví na 22 let dlouhé tradici. Každý kousek projde rukama pekaře. Je kladen velký důraz na zpracování a zrání těsta. Do těsta je používán výhradně vlastní žitný kvas, který si pekárna sama dělá. Tento kvas je vedený dvoustupňovou metodou. U druhého stupně výroby tohoto kvasu dělá pekařský mistr šlechtění chutí, které je zodpovědné za výslednou chuť a také vůni každého chleba.

Chlebů existuje mnoho druhů a pokud jste byli zvyklí jen na jeden nebo dva druhy, rozhodně doporučujeme vyzkoušet i další. Můžete se stát chlebovými labužníky a objevit takový chléb, který vašemu jazyku bude lahodit nejlépe.

Kromě chleba můžete ochutnat staročeské housky a rohlíky. Po jejich ochutnání už zajisté nebudete chtít běžné housky rohlíky z hypermarketů. Dále můžete pořídit foccacie, ciabatty, cornové pečivo, koláče, marokánky, perníky a další.

Pekárny NÁŠ CHLÉB se nacházejí po celé České republice a zajisté se i ve vaší blízkosti nachází nějaká z takových pekáren. Více informací o pečivu i seznam jednotlivých poboček naleznete přímo na stránkách pekárny Vasepekarna.cz.