Jednoduchý způsob, jak se zbavit mravenců

Jedná se o jeden z nejvíce obtěžující hmyz a mohou způsobit velké problémy ve vaší domácnosti, a to zejména v horkých letních dnech. Když je krásné teplo, najdete mravence všude: v jídle, ve svém domě, na zahradě – všude.

Většina lidí zavítá do hobby marketu a hledá chemické přípravky na hubení mravenců. Doporučujeme vám však vyhnout se těmto přípravkům. Jsou plné škodlivých chemikálií a mohou ublížit vám i vaším domácím zvířatům.

Jak se zbavit mravenců šetrně a přírodní cestou

Ukážeme vám, jak si namíchat přírodní směs a zbavit se tak nepříjemného hmyzu. Vyhněte se chemickým přípravkům a radši použijte odstraňovat skvrn pro domácnost Borax. Možná to zní bláznivě, ale funguje to.

Jediné co je potřeba udělat, je vzít hrnec nalít do něj vodu a přivést ji k varu. Poté přidejte 6 lžiček cukru a 6 lžiček boraxu. Vše důkladně promíchejte. Přidejte pár lžiček medu. Ten slouží, jako lákadlo pro mravence. Odstavte směs, nechte ji vychladnout a poté ji nalijte do rozprašovače. Nastříkejte na místa, kde se vyskytují mravenci a můžete je i postříkat.

Uvidíte, že ve vaší domácnosti nenarazíte na žádného mravence a budete mít krásně čistou kuchyň bez otravného hmyzu. Nezapomeňte se podělit s tím to jednoduchým trikem.