Jarní skleněné obrazy do obývacího pokoje

Jaro je čas na změnu. Po pochmurné zimě bez sněhu se nám bude hodit závan čerstvé energie. Jarní skleněné obrazy do obývacího pokoje osvěží každou stěnu, a to za poměrně nízkou cenu. Jaké motivy budou módní v sezóně jaro /léto 2020?

Módní dekorace interiérů

A co nejvíce letí, je výzdoba, která je v souladu se současnými trendy. Jaro slibuje, že bude barevné a radostné, protože zářivé barvy a kompozice květin vstoupí do našich interiérů. Vše má být elegantní, ale holčičí, romantické a vzdušné. Ostré kontrasty budou vítány, a proto bude grafika na vysoce kvalitním skle skvělou volbou.

Vsaďte na barvu

Pokud jste se doposud báli intenzivních barev v obývacím pokoji, zapomeňte na strach! Svěží kombinace zelené a žluté, oranžové s křiklavě růžovou budou letos na jaře v kurzu. Díky tisku grafiky na vysoce kvalitní sklo bude zachována intenzita odstínů a obrazy budou krásnou a výraznou výzdobou vašeho interiéru.

Květiny na zdi

Až donedávna byly květinové kompozice vyhrazeny především do ložnic mladých žen. Květinový design skutečně zavádí určitou infantilnost a dívčí půvab. Tentokrát budou velké akvarelové pupeny květin převládat mezi nástěnnými dekoracemi v celém domě. Jemnost a elegance, která je skryta v kombinaci pastelových barev a kvetoucích pupenů, si zasloužila pozornost a ocenění interiérových designérů. Zbaví se květinové dekorace infantilnosti? To budeme moci s jistotou říct v příštím roce.

Dodejte texturu

Texturu do obývacího pokoje dodáte i vhodným výběrem materiálu sedací soupravy. Je jen na vás, zda to bude koženka, či pevná textilie.

Obrazy na skle jsou vysoce kvalitní výrobky

Obrazy na skle jsou vyrobeny z tvrzeného skla, které je odolné vůči mechanickému poškození a poškrábání. Sklo se čistí velmi snadno, stačí obrazy čas od času otřít vlhkým hadříkem, abyste se zbavili prachu a otisků prstů. Výrobky z tvrzeného skla jsou originálním nápadem na výzdobu kuchyně, obývacího pokoje a pracovny. Skleněné dekorace zaručují dlouhodobou životnost.

Grafika na skle je výzdobou budoucnosti

Klasické obrazy neumožňují inovativní řešení, jako jsou libovolné kresby na skle, vzory a barvy. Nejsou příliš ergonomické, jsou méně kompaktní a snadno se poškozují. Na rozdíl od klasických nevyžadují obrazy na skle umístění do těžkých rámů, jsou mnohem lehčí, odolnější, a jejich montáž trvá jen malou chvilku. Jejich cena je také mnohem nižší než u obrazů malovaných na plátně.