Jak snadno a rychle vyřešit rekonstrukci koupelny? Oslovte koupelnové studio

Přemýšlíte nad rekonstrukcí koupelny, ale obáváte se, že ji sami nezvládnete? Pak není nic snazšího, než oslovit koupelnové studio praha Sofi design.

Na co se zaměřit při rekonstrukci koupelny?

Největší roli hraje její velikost, ta určuje ostatní vybavení. Také rozvody vody a elektřiny nebo odpady hrají nepodstatnou úlohu. Mezi další hlediska pak patří počet členů domácnosti nebo fakt, že koupelnu budu využívat také malé děti, starší osoby nebo osoby s handicapem.

Proč právě koupelnové studio Sofi design?

V realizacích koupelen má dlouholeté zkušenosti. Návrhy připravuje s ohledem na praktické hledisko. Nejprve řeší technickou projekci a praktické návrhy koupelny a následně pak detaily týkající se designu. Nabízí i návrhy vybavení a spotřebičů tak, aby vše dokonale zapadalo do sebe. Finálním prvkem je pak vizualizace koupelen pomocí 3D návrhu.

Design italského provedení společnost dováží od renomovaných italských výrobců. Výrobky, které studio nabízí, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají dlouhou životnost a také vysokou úroveň technického provedení.

Zaměstnanci studia se stále učí novým technologiím a zajímají se o nové směry v oblasti koupelen.

Jak postupuje studio při návrhu řešení vaší koupelny?

Než začne samotná realizace koupelen, je potřeba vyřešit spoustu otázek. Nejprve je nutno vybrat dlažbu a obklady vhodného formátu, barvy a stylu. Výhodou je, že si vzorky můžete prohlédnout přímo na prodejně, máte tak reálnou představu, jak budou jednotlivé komponenty k sobě ladit. Díky estetické tabuli uvidíte celkový vzhled. Při návrzích a realizaci koupelen se vám budou věnovat zkušené designérky. Poradí, jakým způsobem vybírat vybavení podle půdorysu a velikosti koupelny. Díky vizualizaci budete mít reálnou představu o své vysněné koupelně.