Jaký web je nejlepší pro sledování novinek?

Rádi sledujete novinky? Neuplyne den, aby se nestalo něco důležitého, co by nestálo za přečtení. Sledování zpráv je důležité a to nejen kvůli přehledu o všech událostech, které se udály v tuzemsku i zahraničí, ale i kvůli důležitým informací, jako jsou nové zákony a celá řada opatření. Jen období koronavirové krize ukázalo, jak je důležité sledovat, co se děje, neustále dochází k uzavírání hranic, mění se opatření pro používání roušek a také dochází k mnoha omezením.

Pouze ten, kdo má přehled, tak ho nic nepřekvapí, proto je důležité věnovat každý den alespoň chvíli tomu, abychom věděli, co důležitého se událo. Většina lidí má svůj oblíbený server, kde novinky sleduje, problém je ten, že ne každý server podá všechny důležité informace a tak se často koukáme i na jiné servery.

Kompletní přehled o událostech

Pokud chcete mít kompletní a ucelený přehled o událostech, aby vám žádné neunikly, vyplatí se sledovat portál Cerstvezpravy.cz. Nejde o běžný zpravodajský web, jeho účel je jiný a sice shromažďování informací o článcích na nejkvalitnějších českých webech. Portál cerstvezpravy.cz čerpá informace z obrovského množství webů a pečlivě je třídí do kategorií podle tématiky, jako je zpravodajství, auto&moto, ekonomické články aj. V každé kategorii najdete titulky všech článků, které v daný den vyšly. Titulky nejsou chaotické, ale naopak jsou přehledně uspořádány do boxů podle jednotlivých zdrojů. Vy tak na jedné stránce vidíte všechny čerstvě přidané články z velkého množství webů najednou.

Nemusíte tak tyto weby navštěvovat jeden po druhém, na jedné stránce vidíte všechny a můžete si mezi nimi vybrat ty, které si přečtete. Ušetříte tak mnoho času a je to i velmi pohodlné. Po kliknutí na vybraný titulek článku budete přesměrování přímo na web, kde si můžete článek přečíst. Portál neshromažďuje jen informace o nových článcích, ale dává vám také možnost přizpůsobit si sledování zdrojů, které vás zajímají. Můžete si označit všechny zdroje, které chcete sledovat a následně si jejich obsah prohlížet v sekci „Moje“. Je zde i možnost zasílání informací o článcích přímo na email, aby vám nic neuniklo.